0
0
0

Придбати продукцію Kreisel в інтернет-магазині "Петрович Харків"

Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Придбати продукцію Kreisel в інтернет-магазині "Петрович Харків"Придбати продукцію Kreisel в інтернет-магазині "Петрович Харків"
Kreisel є одним з провідних виробників будівельних матеріалів в Європі. Бренд почав свою подорож більш 40 років тому в Німеччині, коли Норберт Крайзель відкрив свій перший завод. Сьогодні Kreisel є частиною європейської будівельної групи - FIXIT GRUPPE, що об'єднує 62 заводу в 19 країнах, пов'язаних під брендами KREISEL, HASIT, RÖFIX і FIXIT.

Kreisel пропонує широкий вибір високоякісних, інноваційних будівельних матеріалів для будівництва, ремонту та оздоблення квартир, будинків та офісів. Найбільш важливими з них є: клейові розчини, штукатурки для зовнішніх і внутрішніх робіт, гіпсові шпаклівки, грунтовки і ізоляційні розчини, самовирівнюючі розчини, будівельні розчини загального призначення, складові шви, фасадні фарби та оздоблювальні матеріали, а також зовнішні системи утеплення будівель (на основі пінополістиролу або мінеральна вата), а також засоби для миття та консервуючі препарати.

Пріоритетом бренду є надання клієнтам інноваційних продуктів, що відповідають вимогам європейських стандартів. Високі стандарти якості і розробці продукції підтверджується тим фактом, що Kreisel володіє власною лабораторією, яка, крім контролю якості вироблених матеріалів, проводить процеси, спрямовані на впровадження нових продуктів. Ця ініціатива широко визнана усіма клієнтами.

Інноваційні технології, загальна прихильність обслуговування клієнтів і надійне та експертне обслуговування - ось завдання, з якими стикаються співробітники, вступаючи в третє десятиліття діяльності концерну. Компанія як і раніше приділяє першочергову увагу розвитку, відповідаючи на очікування навіть найвибагливіших клієнтів.

Kreisel - це екологічно чиста компанія, яка приділяє особливу увагу турботі про навколишнє середовище: вона сприяє скороченню викидів газу і пилу, оптимізує виробництво відходів, а також робить вибір на користь раціонального споживання енергії, палива і природних ресурсів. Всі інвестиції та ініціативи, пов'язані з впровадженням нових технологій або організаційних поліпшень, повністю забезпечують захист природного середовища.

Вся продукція ретельно і ретельно перевіряється на кожному етапі виробництва. Контроль якості здійснюється сертифікованими лабораторіями, розташованими на кожному заводі Kreisel.