0
0
0

Придбати аквапанель Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Хіт продажів
Придбати аквапанель Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Аквапанелі

У швидко мінливому світі Knauf Exterior Wall з технологією AQUAPANEL® забезпечує творчий підхід, впевненість та спокій незалежно від типу будівлі - від офісів і висотних житлових приміщень до лікарень і стадіонів.

Кидаючи виклик пануванню цегли і блоків, Knauf Exterior Wall допомагає формувати деякі з найбільш амбітних і захоплюючих дух проектів в світі, включаючи Allianz Arena (Мюнхен), Китайський оперний театр (Xiqu Center) в Гонконгу, Eagle in Flight (Тирана) і «Дім» в Йон'ін (Південна Корея). Knauf Exterior Wall - це не просто навички і досвід архітекторів. Це допомагає їм відійти від традиційного мислення і традиційних методів будівництва - і створити надихаючі простору для насолоди світом.

Як повна і легка гіпсокартонна система, вона встановлює новий стандарт міцності, універсальності і продуктивності. Це може бути сформовано і зігнуто в нескінченно образні проекти. Він може нести широкий спектр обробки - від фарби, рендеру і плитки до декоративного облицювання. Його легкі властивості означають, що його можна використовувати для створення розширень статі і фасадних систем, які змінюють старі будівлі і продовжують термін їх служби. Це дійсно стійке і перспективне рішення, що допомагає створювати енергоефективні будівлі. З ним також легко працювати, сприяючи безпечного і швидкого будівництва.

Придбати аквапанелі зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!