0
0
0

Клей для армування ППС Kreisel 220 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Клей для армування ППС Kreisel 220 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Kreisel
  • Модель: 000111
  • Наявність: 366
277.06 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Універсальна клейова суміш для виконання базового армованого шару на фасадних теплоізоляційних плитах з пінополістиролу, а також для приклеювання пінополістирольних і екструдованих плит до різних основ в системах утеплення фасадів Kreisel® Turbo. Основами для приклеювання теплоізоляційних плит можуть бути: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, бетонів з легкими заповнювачами, комірчастих бетонів. Для основ з необробленою поверхнею, оштукатурених або з фактурним шаром на поверхні. Суміш паропроницаемая, екологічно чиста, має високу адгезіію до основи.

Купити Клей для армування ППС Kreisel 220 (25 кг), а також схожі будматеріали з категорії Системы утепления фасадов ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Системы утепления фасадов, а також всі товари виробника Kreisel З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Клей для армування ППС Kreisel 220 (25 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Kreisel, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Клей для армування ППС Kreisel 220 (25 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші ≈4-6 кг/м2.
Міцність зчеплення з утеплювачем на органічній основі ≥0,08 МПа.
Міцність зчеплення після 50 циклів заморожування і відтавання ≥0,5 МПа.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах ≥0,5 МПа.
Максимальна товщина шару ≤20 мм.
Рекомендована товщина шару 3-5 мм.
Температура застосування +5 °С - +30 °С.
Час використання розчинної суміші ≥120 хв.
Час коригування ≥10 хв.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Основа для приклеювання теплоізоляційних плит повинна бути з достатньою несучою здатністю, очищеної від забруднень, що зменшують адгезію розчину, наприклад: пилу, масел, моху і помітно слабких верств фарбувальних покриттів або розчинів. Ламку і нестабільну штукатурку слід видалити. Поверхня стіни, в залежності від умов, слід очистити механічним способом, наприклад, металевими щітками, промити водою під напором і дочекатися повного висихання. При нерівностях поверхні до 1 см, їх необхідно вирівняти за допомогою даної розчинної суміші. Сильно поглинає основи і основи, які утворює пісок або пил, слід прогрунтувати засобом Kreisel tiefgrund-lmf 301. У місцях, де була видалена штукатурка слабо пов'язана з підставою, або присутні нерівності поверхні більше 1 см нанести штукатурний розчин Kreisel kalkzement-maschinenputz 501.

Приготування розчинної суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +15 ° С до +20 ° С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинну суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки, всю суху суміш слід ретельно перемішати, так як під час транспортування міг відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену клейову суміш слід наносити на поверхню теплоізоляційних плит. При приклеюванні плит до рівних основ застосовується суцільний метод нанесення клейової суміші. Підготовлена ​​клейова суміш розподіляється по плиті тонким шаром в необхідній кількості. Після чого шар клейової суміші потрібно «розчесати» зубчастої стороною шпателя (з розміром зуба не менше 10x10 мм). При нерівних поверхнях клейову суміш слід наносити смугасто-маячковим методом. На решті поверхні плити закладати від двох до шести точок клейової суміші діаметром 10-12 см. Висота накладення порцій клейової суміші повинна бути така, щоб приклеювання плити сталося як по периметру, так і в середній її частині. Після нанесення клейової суміші плиту слід негайно прикласти до стіни в передбаченому для неї місці і притиснути так, щоб отримати рівну площину з сусідніми плитами. Уздовж кромки плити розчинну суміш наносити смугами шириною 4-5 см, сформованими у вигляді призми. Плити приклеювати з перев'язкою, щільно стикуючи плиту, монтується до вже змонтованої. Надлишок видавленою клейової суміші слід видалити, щоб на краях не залишалося ніяких залишків. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні так, щоб забезпечити максимальну площу приклеювання плит утеплювача до основи. До проведення подальших робіт (вирівнювання та очищення поверхні плит, додаткового кріплення тарілчатіми дюбелями, виконання базового армованого шару з застосуванням суміші Kreisel armierungsgewebekleber 220) можна приступити не раніше, ніж через 3 доби з моменту приклеювання ізоляційних плит. При виконанні армування клейову суміш слід наносити на поверхню плит безперервним методом. Потім нанесений клейову суміш потрібно «розчесати» зубчастої стороною шпателя. У «розчесаний» шар втопити смугу армуючої склосітки і використовуючи рівну сторону шпателя, шпаклювати до повного перекриття сітки, додаючи в необхідних випадках додаткову порцію клейової суміші. Базовий армований шар повинен мати товщину 3-5 мм. Сусідні смуги армуючої сітки слід укладати з нахлестом мінімум 10 см. Після висихання армованого шару (приблизно 3 доби) слід нанести ґрунтове засіб Kreisel putzgund 330, після чого (не раніше ніж через 24 години) нанести фасадну штукатурку або пофарбувати фасадною фарбою (попередньо грунтувати Kreisel tiefgrund-lmf 301).

Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, при сильному вітрі і при прямому сонячному впливі без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних чинників.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Документація
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників