0
0
0

Придбати магнезитову плиту Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати магнезитову плиту Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Магнезитова плита

Оксид магнію, який частіше називають магнезитом, являє собою універсальний мінерал, який при використанні в складі цементної суміші та заливці в тонкі цементні панелі при належних процедурах і методах затвердіння може використовуватися в будівництві житлових і комерційних будівель. Деякі версії підходять для широкого спектру загальних застосувань в будівлях і для вирішення завдань, що вимагають вогнестійкості, боротьби з цвіллю і грибком, а також для управління звуком і багатьох інших завдань. Як екологічно чистий будівельний матеріал, магнезіальних плита володіє міцністю і стійкістю завдяки дуже міцним зв'язкам між атомами магнію і кисню, які утворюють кристали оксиду магнію (з хімічною формулою MgO).

Магнезитові плити використовуються замість традиційного гіпсокартону в якості матеріалу для покриття стін і стелі, а також обшивки. Він також використовується в ряді інших будівельних операцій, таких як облицювання, перекриття, облицювання шахти і поділ площ, обшивка стін і в якості основи для плитки (підкладка) або в якості основи для покриттів і ізольованих систем, таких як системи обробки, EIFS, і деякі види ліплення.

Магнезитова-цементна плита для будівництва будівель доступна в різних розмірах і товщині. Це не паперовий матеріал. Зазвичай він буває світло-сірого, білого або бежевого кольору. Існують численні версії і значення марок, включаючи гладку поверхню, грубу текстуру, універсальні марки, а також різні щільності для різних застосувань.

Дана продукція виробляється в ряді регіонів по всьому світу, в основному поблизу районів, де розробляються родовища руди на основі магнезії (периклаза). Основні родовища знаходяться в Китаї, Європі та Канаді. Родовища магнезіальних руд в США незначні. За оцінками, тільки в Азії площа використання магнезіальних плит становить близько 8 мільйонів футів. Він набирає популярність в США, особливо в прибережних районах. Також широко поширений в країнах Східної Європи.

Придбати магнезитова плита зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!