0
0
0

Придбати добавку до бетону Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати добавку до бетону Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Добавки до бетону

Добавки в бетон додають в суміш водного цементу і заповнювача в невеликих кількостях, щоб збільшити міцність бетону, зафіксувати поведінку бетону і контролювати схоплювання або затвердіння. Вони можуть бути рідкими або порошкоподібними добавками. Ці добавки поставляються в готової до вживання рідкої формі і додаються в бетон на заводі або на будівельному майданчику. Успішне використання добавок залежить від використання відповідних методів дозування і бетонування.

Бетонні добавки мають різні функції залежно від того, чого хоче досягти підрядник. Існує два основних типи добавок до бетону: хімічна і мінеральна.

Хімічні добавки знижують вартість будівництва, змінюють властивості затверділого бетону, забезпечують якість бетону при змішуванні / транспортуванні / укладанні / отверждении, а також долають певні надзвичайні ситуації під час бетонних робіт.

Мінеральні добавки роблять суміші більш економічними, знижують проникність, підвищують міцність і впливають на інші властивості бетону. Мінеральні домішки впливають на природу затверділого бетону за допомогою гідравлічної або пуццоланової активності. Пуцолани є цементними матеріалами і включають природні пуцолани (такі як вулканічний попіл, використаний в римському бетоні), летюча зола і пари кремнезему. Їх можна використовувати з портландцементом або змішаним цементом окремо або в комбінації.

Придбати добавки до бетону зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!