0
0
0

Придбати емаль Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати емаль Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Емалі

Емаль - медленносохнущая фарба, яка містить смолу деякого виду. Традиційно всі емалеві фарби були на масляній основі, але це вже не так. Не існує правил або положень, що визначають, які інгредієнти містить емалева фарба, тому можуть існувати істотні відмінності між емаллю одного виробника і емаллю іншого.

Так, емалева фарба блискуча, але є велика різниця між галоном стандартної напівглянсової настінного фарби і галоном справжньою емалі. Стінна фарба Semigloss добре покриває, легко наноситься і швидко сохне. Емаль також не покриває, і набагато складніше наносити. Також може знадобитися цілий день, щоб висохнути, в залежності від основи (масло, вода або гібрид). Але не все так погано.

Емаль довше залишається мокрою, що дозволяє їй вирівнюватися більше. Це вирівнювання призводить до гладкому, складного і майже подібного склу кінця. Смола, додана в емалеву фарбу, створить набагато більш довговічну поверхню, ніж напівглянцева фарба для стін, що робить її ідеальною для будь-яких поверхонь, які будуть оброблятися в багатьох випадках, таких як двері шафи і меблі.

Придбати емалі зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!