0
0
0

Придбати підкладку для підлогових покриттів Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Дизайн інтер'єру у Петровича
Придбати підкладку для підлогових покриттів Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Підкладка для підлогових покриттів

Підкладка - це шар між чорновою підлогою і новим покриттям підлоги. Так, це дійсно так просто. Підкладку зазвичай роблять з гуми, пробки, гумової пробки, повсті або поролону. Якщо до вашого підлогового покриттю не додавалася підкладка, вам, ймовірно, буде потрібно окрема підкладка. Підкладка додає тепла і м'якості і, що більш важливо, збільшує довговічність вашого нового статі. Підкладка для підлоги служить захисним бар'єром між фінішним покриттям і чорновою підлогою. Плаваючі підлоги особливо схильні до розширення і стиснення при зміні температури. Підкладка забезпечує бар'єр від тертя руху, утримуючи підлогу під час його мікро переміщення.

Здається, що питання товщини підкладки викликає труднощі у більшості покупців. Це пов'язано з тим, що при використанні підкладки товщина не є найважливішим фактором. Інші фактори, такі як тип, звукові характеристики і щільність, мають не менше, якщо не більше значення, ніж товщина. С урахуванням сказаного, більшість підкладок мають товщину 2-3 мм, але іноді вони товщі для килимів або для згладжування нерівностей чорнової підлоги. Часто рекламується, що 6-міліметрова підкладка забезпечує подвійне звукопоглинання, ніж 3-міліметрова підкладка. Пропустимо наукову теорію і дамо вам зрозуміти, що це неправда. Крім того, звукопоглинання залежить від інших факторів, таких як матеріал і щільність, а не тільки товщина.

Майте на увазі, що краще дізнатися у виробника, що вони рекомендують. Деякі більш тонкі вироби мають більш тонку основу, наприклад повсть.

Придбати підкладка для підлогових покриттів зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!