0
0
0

Придбати раковину, п'єдестал та комплектуючі Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати раковину, п'єдестал та комплектуючі Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Раковины, пьедесталы и комплектующие

Раковини на п'єдесталах були основним елементом дизайну маленьких ванних кімнат практично з тих пір, як у нас з'явилася концепція «дизайну ванних кімнат». І здебільшого спосіб їх виготовлення практично не змінився: широка порцеляновий раковина, розташована на простий п'єдесталі, з варіаціями в основному в розмірі і деталях. Але в той час як сантехніка є прекрасним рішенням для невеликого простору, їх класичний дизайн може здатися трохи застарілим в більш сучасній ванній кімнаті. Щоб отримати найкраще з обох світів, вам потрібно шукати раковину на п'єдесталі, яка ламає стереотипи.

Як саме це зробити? Деякі скромні дизайни заново представляють п'єдестал і раковину як більш прості і геометричні, з масивними і сміливими малюнками, а не витонченими і елегантними. Але я б розглянув ці раковини на п'єдесталі швидше як перехідні - вони досить сучасні, щоб ваша ванна кімната виглядала трохи більш оновленої, але все ж досить сильно прив'язані до свого початкового дизайну, тому вони не здаються абсолютно новими або різні.

Однак, якщо ви хочете отримати дійсно інший вид, вам потрібно відмовитися від ідеї п'єдесталу і повністю потонути. Сучасні дизайни зазвичай роблять це, об'єднуючи їх в одну цільну деталь, а потім розглядаючи її як скульптуру. Звичайно, в них все ще є деякі практичні предмети першої необхідності - раковина, місце для крана і, як правило, невелика стільниця. Але після цього є багато можливостей для творчості і сміливості в стилі і створення чогось набагато більш яскравого і сучасного, ніж ви могли б отримати навіть в оновленій раковині на п'єдесталі, зробленої з двох традиційних частин.

Більш сучасні раковини на п'єдесталах, звичайно, не захоплюють ринок, але їх не так складно знайти, як ви думаєте. Багато виробників потайки додають один або два дизайну в свої каталоги, і, хоча вам, за загальним визнанням, може не вистачати різноманітності, якщо ви будете робити покупки навколо, ви можете знайти досить кумедні і унікальні дизайни. Ця незграбна «плаваюча» раковина - особливо популярний вид, десь між складеним аркушем паперу і сучасної скульптурою, яка кидає виклик гравітації, але це далеко не єдиний стиль на ринку.

Конічні раковини на п'єдесталі - ще один поширений варіант, до якого багато виробників додають свої невеликі вигини. Вони можуть бути гладкими або з малюнком, ідеально круглими або злегка довгасті, стояти окремо від стіни або прилягати до неї. Розмір і форма раковин також можуть відрізнятися, що змінює не тільки зовнішній вигляд раковини, але і кількість «зустрічного» простору. П'єдестали з ідеально круглими раковинами, як правило, мають дуже мало місця для стільниці (а якщо і є, то в вигляді невеликого виступу за змішувачем), а ось п'єдестали з напівкруглими раковинами, як правило, мають трохи більше місця на поверхні.

Проте, якщо ви хочете додати в ванну кімнату більш сучасну раковину на п'єдесталі, яку ви збираєтеся використовувати регулярно, ви можете відмовитися від класичного білого фарфору і зайнятися більш сучасним матеріалом. П'єдестали зі скла і металу також стають все більш популярними (і виробляються все більш широко), але не погоджуються на те, що вони просто красиві. Хоча вони, безумовно, виглядають менш практично, ці раковини на п'єдесталі зазвичай включають в себе не тільки металеву основу і раковину з скляної посудини, але також скляну стільницю, вішалки для рушників, а іноді навіть полки. І все це при збереженні стилю і компактності більш сучасного дизайну.

Якщо ви хочете відремонтувати невелику ванну кімнату, традиційні сантехніка - привабливий варіант, але, звичайно ж, не єдиний. Навіть якщо ви не хочете вибирати дуже маленький туалетний столик для ванної, більш сучасний варіант може додати вашому простору вид і відчуття, якого вам не вистачало.

Придбати раковины, пьедесталы и комплектующие зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!