0
0
0

Грунтовка бетоноконтакт Kreisel Betongrund 310 (15 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Грунтовка бетоноконтакт Kreisel Betongrund 310 (15 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Kreisel
  • Модель: 000108
  • Наявність: Є в наявності
587.94 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Готова до використання високоадгезійна грунтовка Бетонконтакт для обробки бетонних і інших щільних, не всмоктують вологу підстав перед нанесенням вирівнюючих покриттів. Використовується з метою підвищення адгезії до основи оздоблювальних покриттів (гіпсових, гіпсо-вапняних, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, фарб, шпаклівок і клеїв для плитки). Не містить розчинників, зменшує водопоглинання, зміцнює основу. Виготовлена ​​на основі водної дисперсії синтетичного полімеру, кварцового піску і наповнювачів.
Характеристики
Грунтовки
Колір після висихання червоний.
Паропроникність ≥0,04 мг/(м·ч·Па).
Расход 0,25-0,35 кг/м2.
Температура застосування от +5 °C до +25 °C.
Час висихання при температурі (20 ± 2) ° С ≤4 ч.
Щільність 1,5 г/см3.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Поверхня повинна бути сухою і міцною, очищена від пилу, жиру, засобів, що зменшують адгезію, залишків фарб, цвілі, моху і т.д., без сольових виступів. Поверхні, забруднені маслами, засобами, що зменшують адгезію, слід ретельно змити водою з додаванням миючих засобів. Поверхні, покриті цвіллю або мохом, слід покрити антигрибковим засобом, після чого очистити механічно щіткою або жорсткою губкою, водою під тиском або гарячою водяною парою, і знову покрити антигрибковим засобом. Заповнити тріщини і подряпини будівельним розчином для ремонтних робіт. Розчин в цих місцях має висохнути і бути добре пов'язаним з підставою. Поверхні, що не призначені для обробки - захистити.

Підготовка продукту: Здійснюється за допомогою грунтовки betongrund 310. Даний засіб є продуктом, готовим до використання. Продукт ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С.

Спосіб застосування: грунтувальне засіб betongrund 310 рівномірно нанести на поверхню за допомогою макловиці, кисті або валика. Основи, що вимагають зміцнення, а також сильно поглинаючі основи, слід гарантувати повторно через 2-4 години після нанесення першого шару грунтовки. Під час проведення грунтувальних робіт в приміщеннях слід забезпечити належну вентиляцію. При проведенні грунтувальних робіт зовні будівель свежепрогрунтованние поверхні необхідно захищати від дощу, морозу та прямого сонячного проміння. Під час атмосферних опадів, при сильному вітрі і при інтенсивному сонячному випромінюванні, без застосування спеціальних захисних конструкцій роботи виконувати не рекомендується.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників