0
0
0

Придбати шпалери Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Дизайн інтер'єру у Петровича
Придбати шпалери Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Шпалери

Ключем до створення кімнати з традиційним видом є акцент на елегантності та вишуканості. У традиційних стилях шпалер часто використовуються квіткові елементи і дамаський візерунок, але ви також знайдете геометричні візерунки, які тонші, ніж сучасні геометричні шпалери.

Мабуть, один з найбільш знакових стилів в категорії традиційних шпалер, візерунок з дамаських шпалер пропонує непідвладну часу елегантність, надаючи інтер'єру історичний класичний вид. Сьогодні ця категорія продовжує розвиватися, тому ви знайдете традиційні дамаські візерунки з металевими прикрасами або, можливо, Дамаску візерунок, накладений на штучний фон.

Шпалери в смужку - ще один класичний візерунок в категорії традиційних домашніх шпалер. Майте на увазі, що ці зразки шпалер можуть допомогти створити ілюзію меншою або більшою кімнати. Шпалери з горизонтальними смугами можуть зробити стіну ширше, що робить її ідеальною для невеликих приміщень. З іншого боку, шпалери з вертикальними смугами можуть зробити стіну вище, ніж вона є насправді.

Традиційні шпалери часто відрізняються незмінним класичним якістю, яке надає приміщенню вишуканий вигляд.

Придбати шпалери зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!