0
0
0

Придбати відсічну гідроізоляцію Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати відсічну гідроізоляцію Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Ізоляція для фундаменту

Коли ми думаємо про фундаментах, більшість з нас, ймовірно, уявляють собі прості варіанти заповнення смуги або траншеї, де бетонні та кладочні опори розташовані тільки під зовнішніми та внутрішніми несучими стінами. Але якщо ви думаєте про свою стратегію ізоляції, вам також потрібно враховувати тип першого поверху, який ви використовуєте.

Наприклад, у несучих плит повинні бути свої власні відповідні ущільнені тверді та пісочний жалюзі. Тим часом, підвісні підлоги - дерев'яні або бетонні - безпосередньо підтримуються зовнішніми стінами і фундаментом будинку. Так що все стає частиною одного та того ж теплового елемента.

Найбільш поширеним типом фундаменту є заповнення траншеї, де викопується досить глибока та широка траншея, перш ніж вона повністю заповнюється готовим бетоном.

Цей підхід часто поєднується з несучою плитою для конструкції підлоги, яка зазвичай приймає форму бетону товщиною 100-150 мм, відлитого на місці поверх щільно прилягає твердої основи. Ця установка означає, що плита не залежить від фундаменту стіни периметра, тому ізоляція може бути вбудована або під, або поверх конструкції першого поверху.

Придбати ізоляція для фундаменту зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!