0
0
0

Придбати антисептик Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати антисептик Київ, Харків -  інтернет-магазин "Петрович Україна"

Антисептики

Група будівельної хімії "антисептик" призначена для захисту деревини від гниття, впливу шкідливих мікроорганізмів і шкідливих комах як всередині приміщень, так і на відкритому повітрі і в разі контакту деревини з землею. Засіб містить спеціальний склад солей, які після розчинення у воді будуть глибоко проникати в деревину і захищати від гниття, мікроорганізмів і комах.

Деревина - наш самий екологічно чистий і екологічний будівельний матеріал. Комерційні пиломатеріали хвойних порід деревини продовжують відповідально управлятися за допомогою галузевих ініціатив, які допомагають забезпечити постійну доступність цих порід і низьке вплив на навколишнє середовище від їх заготівлі. Наш єдиний дійсно поновлюваний природний ресурс, деревина також пропонує ряд функціональних якостей, притаманне тепло і красу, а також економічну придатність, які не мають собі рівних серед штучних альтернатив.

При правильном обращении с современными средствами и процессами защиты древесины, долговечность, производительность и привлекательность древесины также могут быть значительно улучшены. Мы  предлагает самый широкий ассортимент промышленно применяемых средств защиты древесины, которые помогут максимально эффективно использовать древесину.

Придбати антисептики зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!