0
0
0

Придбати напилюваний утеплювач Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати напилюваний утеплювач Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Напилювані утеплювачі

Так, вспінена піна може використовуватися в якості ізоляції. Піну можна визначити як двокомпонентну суміш, що складається з двох матеріалів, які реагують при змішуванні, що призводить до її розширення і затвердіння. Вперше він був винайдений в 1937 році людиною на ім'я Отто Байер, розробленим для першого застосування підошов і подушок для взуття, а потім використовувався в якості утеплювача будівлі в 1979 році.

Розширюється спінену ізоляцію можна наносити на будь-яку поверхню, яку необхідно зміцнити, щоб запобігти протяги та підвищити структурну цілісність. Розширюється піна стає цінним формою ізоляції завдяки її тепловим властивостям і опору тепловому потоку, інакше відомому як R-значення. Чим вище значення R, тим ефективніше ізоляція.

У міру зростання популярності пінопласту з'явилися нові методи, які спростили процес монтажу. Вспенивающем піну виливали в щілини і матеріали, які для вертикального застосування виявилися складними. Ізоляція з розпилюється піни - це форма спінюється піни, яка може розпорошуватися на будь-яку поверхню під будь-яким кутом іта з набагато більшою швидкістю.

Ізоляція з аерозольної піни доступна в широкому діапазоні щільності та структури осередків; піна з відкритими порами має низьку щільність, в той час як піна з більш високою щільністю називається піною з закритими порами Це дозволяє ізолювати будівлі, склади, човни та багато іншого у відповідності зі значенням R, найбільш відповідним їхнім потребам.

Придбати напилювані утеплювачі зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!