0
0
0

Придбати поліпропілен Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати поліпропілен Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Поліпропілен

Поліпропілен (ПП) - це найлегший матеріал для трубопроводів з дуже гарну хімічну стійкість навіть до багатьох органічних розчинників. Він широко використовується для систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря і доступний в двох класифікаціях, з яких найбільш поширений тип I. Тип I має кращу жорсткість і міцність, але нижчу ударостійкість, ніж Тип II, який має вищу ударну в'язкість в порівнянні з матеріалом Типу I.

У системах хімічного дренажу до поліпропілену додають термостабілізатори і антипірени для зниження займистості і термічного старіння. ПП також використовується в багатьох більш агресивних і високотемпературних середовищах, ніж ПВХ. Подібно пурпурного ПВХ і ХПВХ, пурпурний ПП використовується в непитних цілях. Основним методом з'єднання трубопровідних систем з поліпропілену є термоплавлення, хоча можна використовувати механічні з'єднання. Труба з поліпропілену доступна в стандартній довжині 4 метри і в розмірах від ½ до 40 дюймів. Типові області застосування включають хімічні дренажні системи, промислові процеси, воду високої чистоти, розподіл гарячої та холодної води і системи самопливної каналізації.

Поліпропіленові (ПП) труби, як і інші термопластичні трубопровідні матеріали, міцні, економічні, прості і безпечні в установці. Завдяки своїй широкій хімічної стійкості поліпропілен використовується в багатьох корозійних областях, де потрібно як внутрішній, так і зовнішній хімічно стійкий бар'єр.

PP доступний в пігментованій (світло-сірому) виконанні. Пігментований склад для трубопроводів містить добавки, які дозволяють матеріалу для трубопроводів краще справлятися з ультрафіолетовими променями, в той час як непігментованими склад дозволяє використовувати поліпропілен для обробки матеріалів високої чистоти в напівпровідникової або фармацевтичної промисловості.

У напорних системах з поліпропілену використовується метод зварювання муфт або стиків. Для застосувань з надвисокою чистотою існують спеціально розроблені пристрої для термічної зварювання, які усувають більшу частину внутрішніх зварних швів і металевий контакт матеріалу. З'єднання, виконані методом термоплавленія, забезпечують цілісність з'єднання, що призводить до утворення герметичних з'єднань, які міцніше самої труби. Хоча він обмежений відносно низькими значеннями тиску і температури (в порівнянні зі сталлю), його численні особливості і переваги роблять його дуже хорошим вибором для багатьох технологічних трубопроводів.

Придбати поліпропілен зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!