0
0
0

Придбати петлі для міжкімнатних дверей Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Петлі

Петлі - це фурнітура, яка використовується для прикріплення дверей до її рами, і є точкою повороту для відчинення та закривання дверей. Незалежно від того, чи заміняєте ви старі двері або вішаєте нові, петлі є важливою частиною конструкції. Всі вони можуть виглядати приблизно однаково, але є безліч типів петель для різних застосувань. Вибір петлі так само важливий, як вибір дверної ручки і замка, і це зручне керівництво надасть інформацію, необхідну для правильного вибору.

Дверні петлі виготовляються з різних матеріалів, найпоширенішими з яких є нержавіюча сталь, латунь, мідь, бронза, чавун та олово. Розташування дверей може диктувати матеріал, який вам потрібний. Наприклад, для зовнішніх дверей ви можете вибрати нержавіючу сталь із-за її стійкості до корозії. Петлі з ремінцями зазвичай виготовляються з бронзи або чавуну, так як обидва матеріали дуже жорсткі і підходять для великих та важких дверей.

Функціональність має пріоритет, але колір та дизайн також важливі. Петлі доступні в широкому діапазоні оздоблень, таких як полірована та старовинна латунь, матовий нікель, натерта в маслі бронза, олово, чорний колір та іржа. Петлі також доступні у багатьох варіантах виконання. Ви виявите, що петлі бувають різних форм і розмірів, а деякі можуть навіть мати декоративні візерунки, вирізані на листах і кісточках пальців петлі.

Придбати петлі зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!