0
0
0

Придбати профіль та комплектуючі для гіпсокартону Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Послуги вантажників
Хіт продажів
Хіт продажів
Придбати профіль та комплектуючі для гіпсокартону Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Профіль для гіпсокартону та аксесуари

Ви хочете, щоб ваш інтер'єр був бездоганний і в якості оздоблювального матеріалу обраний гіпсокартон? Тоді вам знадобляться алюмінієві профілі для гіпсокартону, необхідні для його кріплення до стін або стелі. Перед покупкою необхідних матеріалів і кріплень ознайомтеся з нашою інформацією про основні типи профілів, які необхідні для створення жорсткого каркаса. Для установки плит вам знадобляться наступні типи профілів:
 
  • Направляючі профілі для монтажу на раму PN (UW). Стандартна глибина дорівнює 40 мм, а ширина може становити від 50 мм до 100 мм на 25 мм. Ширина вибирається виходячи з товщини монтируемой стіни.
  • Стельовий алюмінієвий профіль для гіпсокартону PNP (UD) необхідний для стельового монтажу підстав. Він також іноді використовується при установці стін.
  • Для формування стельової рами необхідний стельовий профіль PP (CD). Монтаж металевих листів цього типу здійснюється за допомогою прямих або підвісних анкерних затискачів.
  • Рейковий металевий профіль PS (CW) необхідний для монтажу основи при створенні перегородок або стін.
  • Кутовий профіль необхідний для запобігання ушкоджень, які можуть бути нанесені на кінці дощок під час їх експлуатації. Крім вищезгаданих типів профілів, ми пропонуємо і спалахує профіль, який досить часто використовується для вирівнювання штукатурки стін. Вони необхідні для створення якихось «рейок», на яких є правило.

Придбати профіль для гіпсокартону та аксесуари зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!