0
0
0

Придбати гіпсокартон Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Хіт продажів
Придбати гіпсокартон Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Гіпсокартон

Що таке гіпсокартон?

Гіпсокартон є одним з найбільш широко використовуваних будівельних матеріалів. Це панель з дигидрата сульфату кальцію, також відома як гіпс, і покрита міцної конструкційної папером.

У будівництві, гіпсокартон допомагає будівельникам і дизайнерам контролювати конденсацію, протипожежний захист, теплову та акустичну ізоляцію. Гіпсокартон зазвичай використовується для виготовлення внутрішніх стін і стель. Вони також відомі як стінові панелі, гіпсокартонні плити, стінові плити.

Які існують види гіпсокартону і виробники?

Найбільш поширеним виробником гіпсокартонних листів є ТМ Knauf (Кнауф). Але також на ринку будівельних матеріалів ви зустрінете таких виробників, як: Plato (Плато) і BelGips (Белгіпс). У кожного виробника лінійка товарів не відрізняється розмірами і типами, відмінність тільки в матеріалах, які використовуються при виготовленні ГКЛ. Найпоширеніші види гіпсокартонних листів це:

Вологостійкий гіпсокартон:

Вологостійкі гіпсокартонні плити зазвичай використовують для ванни або кухні. В ядрі вологостійких гіпсокартонних листів додається суміш, щоб зробити її вологостійкої. Кремнієва або воскова добавка змішується з серцевиною гіпсокартону, щоб зробити їх вологостійкими. Ці дошки спеціально розроблені для високої вологості та вологості.

Ударостійкий гіпсокартон:

Основа ударостійкого гіпсокартону дуже щільна і розроблена для того, щоб протистояти ударам при щоденних ударах. Ударостійкі гіпсокартонні плити потрібні в місцях, що піддаються сильному зносу, наприклад, в коридорах, школах, лікарнях та інших місцях, які щодня піддаються незначного пошкодження.

Акустичний гіпсокартон:

Щільність акустичного гіпсокартону вище, ніж у стандартного гіпсокартону, що сприяє зниженню шуму і передачі. Для акустичної ізоляції існує два основних поняття: одне - звукопоглинання, а інше - передача звуку між двома доступними просторами. Коли ви використовуєте акустичні гіпсокартонні плити, це забезпечить вам більш приватну і комфортне життя, так як вони призначені для зменшення передачі і вібрації шуму.

Вогнестійкий гіпсокартон:

Вогнестійкі гіпсокартонні листи забезпечують кращий захист від вогню в порівнянні з іншими гіпсокартонними листами. Рекомендується використовувати вогнестійкі гіпсокартонні плити в зонах підвищеної пожежонебезпеки. Мінімальна вогнестійкість, встановлена ​​будівельними нормами відповідно до застосуванням матеріалу, наведена в таблиці нижче.


Який розмір і товщина у гіпсокартону?

Гіпсокартон доступний в декількох розмірах і товщині. Листи зазвичай мають розмір 2,5х1,2 м і товщину 9,5 мм, 12,5 мм, але також є листи довжиною 2 м і 3 м.

Де можна встановити ГКЛ?

 

 • Стіни.

 • Стелі.

 • Розділові стіни.

 • Перегородки.

 • Підвісна стеля.


Переваги гіпсокартонних панелей:
 

 • Листи прості в установці.

 • Вони рентабельні.

 • Вони мало впливають на навколишнє середовище.

 • Їх легко ремонтувати і замінювати.

 • Вони мають гладку поверхню.

 • Вони придатні для переробки.

 • Гіпсокартон універсальний, тому може бути прикрашений або забарвлений за бажанням.


Як розрізати гіпсокартонний лист?
Потрібно лише базовий інструмент і навички, щоб різати гіпсокартон. Виміряйте і відзначте розріз, який ви хочете зробити на гіпсокартоні. Використовуйте цю позначку, щоб розрізати пряму лінію гострим ножем. Завжди під час різання перевіряйте, залишаєтеся ви на лінії, яку ви зазначили.

Купити гіпсокартон, профіль для гіпсокартону та комплектуючі можливо в нашому інтернет-магазині "Петрович Харків" за низькими цінами і з доставкою по Харкову і області.


Придбати гіпсокартон зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!