0
0
0

Придбати ламінат Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Ламінат

Якщо вам подобається зовнішній вигляд і текстура дерева або каменю, але вам потрібно щось практичніше, то ламінат це те, що вам потрібно. Відомий своєю міцністю та довговічністю, ламінат неймовірно простий у укладанні та догляді – ідеально, якщо у вас маленькі ноги чи лапи, що бігають навколо. Цей ідеальний універсал підходить для більшості кімнат, навіть найжвавіших у вашому будинку. Бюджетний варіант, який не йде на компроміс зі стилем, і у нас є безліч доступних кольорів, оздоблень та товщин, так що ви, безумовно, розпещені вибором.

Ламінована підлога неймовірно довговічна, що робить їх ідеальними для приміщень з інтенсивним рухом у вашому будинку - від найжвавіших кухонь до шуму та суєти в коридорі. Друкований декоративний шар ламінату є цифровою репродукцією дерева або каменю високої чіткості. Він затиснутий під верхнім шаром смоли – напівпрозоре, захисне, прозоре покриття, яке захищає його від щоденного зношування.

Зносостійкий ламінат можна використовувати в більшості приміщень будинку, включаючи столові та вітальні, вітальні, кухні та спальні. Якщо у вашому будинку є підлога з підігрівом, то ламінат також є безпечним для використання, оскільки він досить стабільний, щоб витримувати пряме нагрівання.

З ламінатом вам не доведеться занадто турбуватися про небажане усадку або деформацію. Незважаючи на стійкість, ламіновані підлоги все ж таки будуть трохи рухатися, тому краще дати вашій підлозі «освоїтися» в новому середовищі, перш ніж його укладати. Це простий крок у плануванні вашого проекту, тому не пропустіть його! Все, що вам потрібно зробити, це залишити підлогове покриття в оригінальній упаковці, що лежить рівно в приміщенні, в якому воно укладатиметься (при звичайній кімнатній температурі) протягом 48 годин до укладання.

Придбати ламінат зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!