0
0
0

Грунтовка глибокого проникнення Kreisel 301 (10 л) - придбати в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Грунтовка глибокого проникнення Kreisel 301 (10 л) - ціна, відгуки, характеристики на будбазі «Петрович Харків»

Грунтовка глибокого проникнення Kreisel 301 (10 л) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(1)
  • Виробник: Kreisel
  • Модель: 000107
  • Наявність: Є в наявності
125.00 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Засіб призначений для грунтування сильно всмоктуючих підстав зі звичайного і пористого бетону, стін з цегли, бетонних блоків, саману, штукатурок, гіпсових і гіпсокартонних плит, перед нанесенням дисперсійних фарб, клейових розчинів, фінішних шпаклівок, приклеюванням керамічної плитки і шпалер, основи для підлогових покриттів і т.п. Стабілізує і зміцнює слабкі й нестабільні поверхні. Збільшує адгезію, полегшує нанесення малярських покриттів або будівельних розчинів. Стійка до впливу атмосферних чинників. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Екологічно чиста. Грунтовка глибокопроникаюча. Застосовується всередині і зовні будинків.
Характеристики
Грунтовки
Колір після висиханняпрозорий.
Паропроникність≥0,04 мг/м·ч·Па.
Расход0,05-0,30 л/м2.
Температура застосуванняот +5°C до +30°C.
Час висихання при температурі (20 ± 2) ° С≤4 ч.
Щільність1,02 г/см3.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Поверхні, забруднені маслами, засобами, що зменшують адгезію, слід ретельно змити водою з додаванням миючих засобів. Поверхні, покриті цвіллю або мохом, слід покрити антигрибковим засобом, після чого очистити механічно щіткою або жорсткою губкою, водою під тиском або гарячою водяною парою, і знову покрити антигрибковим засобом. Поверхня повинна бути сухою і міцною, очищена від пилу, жиру, засобів, що зменшують адгезію, залишків фарб, цвілі, моху і т.д., без сольових виступів. Заповнити тріщини і подряпини будівельним розчином для ремонтних робіт. Розчин в цих місцях має висохнути і бути добре пов'язаним з підставою. Поверхні, що не призначені для обробки - захистити.

Підготовка продукту: За допомогою грунтовки tiefgrund-lmf 301. Даний засіб є продуктом, готовим до використання. Продукт ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С.

Спосіб застосування: грунтувальне засіб tiefgrund-lmf 301 слід рівномірно нанести на поверхню за допомогою макловиці, кисті або валика. Основи, що вимагають зміцнення, а також сильно поглинаючі основи, слід гарантувати повторно через 2-4 години після нанесення першого шару грунтовки. Під час проведення грунтувальних робіт в приміщеннях слід забезпечити належну вентиляцію. Під час атмосферних опадів, при сильному вітрі і при інтенсивному сонячному випромінюванні, без застосування спеціальних захисних конструкцій роботи виконувати не рекомендується. При проведенні грунтувальних робіт зовні будівель свежепрогрунтованние поверхні необхідно захищати від дощу, морозу і занадто швидкого висихання.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Відгуків (1)
Роман
Роман
27.03.2020
Посоветовали эту грунтовку вместо ст17. Грунтовка мне понравилась даже больше, попала на окно, еле смогли очистить, рекомендую.