0
0
0

Грунтовка глибокого проникнення Kreisel 301 (10 л) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Грунтовка глибокого проникнення Kreisel 301 (10 л) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(1)
  • Виробник: Kreisel
  • Модель: 000107
  • Наявність: Є в наявності
125.00 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Засіб призначений для грунтування сильно всмоктуючих підстав зі звичайного і пористого бетону, стін з цегли, бетонних блоків, саману, штукатурок, гіпсових і гіпсокартонних плит, перед нанесенням дисперсійних фарб, клейових розчинів, фінішних шпаклівок, приклеюванням керамічної плитки і шпалер, основи для підлогових покриттів і т.п. Стабілізує і зміцнює слабкі й нестабільні поверхні. Збільшує адгезію, полегшує нанесення малярських покриттів або будівельних розчинів. Стійка до впливу атмосферних чинників. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Екологічно чиста. Грунтовка глибокопроникаюча. Застосовується всередині і зовні будинків.
Характеристики
Грунтовки
Колір після висихання прозорий.
Паропроникність ≥0,04 мг/м·ч·Па.
Расход 0,05-0,30 л/м2.
Температура застосування от +5°C до +30°C.
Час висихання при температурі (20 ± 2) ° С ≤4 ч.
Щільність 1,02 г/см3.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Поверхні, забруднені маслами, засобами, що зменшують адгезію, слід ретельно змити водою з додаванням миючих засобів. Поверхні, покриті цвіллю або мохом, слід покрити антигрибковим засобом, після чого очистити механічно щіткою або жорсткою губкою, водою під тиском або гарячою водяною парою, і знову покрити антигрибковим засобом. Поверхня повинна бути сухою і міцною, очищена від пилу, жиру, засобів, що зменшують адгезію, залишків фарб, цвілі, моху і т.д., без сольових виступів. Заповнити тріщини і подряпини будівельним розчином для ремонтних робіт. Розчин в цих місцях має висохнути і бути добре пов'язаним з підставою. Поверхні, що не призначені для обробки - захистити.

Підготовка продукту: За допомогою грунтовки tiefgrund-lmf 301. Даний засіб є продуктом, готовим до використання. Продукт ретельно перемішати. Роботи проводити при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С.

Спосіб застосування: грунтувальне засіб tiefgrund-lmf 301 слід рівномірно нанести на поверхню за допомогою макловиці, кисті або валика. Основи, що вимагають зміцнення, а також сильно поглинаючі основи, слід гарантувати повторно через 2-4 години після нанесення першого шару грунтовки. Під час проведення грунтувальних робіт в приміщеннях слід забезпечити належну вентиляцію. Під час атмосферних опадів, при сильному вітрі і при інтенсивному сонячному випромінюванні, без застосування спеціальних захисних конструкцій роботи виконувати не рекомендується. При проведенні грунтувальних робіт зовні будівель свежепрогрунтованние поверхні необхідно захищати від дощу, морозу і занадто швидкого висихання.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Відгуків (1)
Роман
Роман
27.03.2020
Посоветовали эту грунтовку вместо ст17. Грунтовка мне понравилась даже больше, попала на окно, еле смогли очистить, рекомендую.
Послуги вантажників