0
0
0

Придбати вхідні двері Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати вхідні двері Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Вхідні двері

Вхідні і міжкімнатні двері двері виготовляються з різних матеріалів, найчастіше це метал або дерево, яке іноді поєднується зі склом. Двері з цільного дерева виготовляються з недорогих хвойних порід або, в більш дорогих, з міцніших і елегантних листяних порід. Зовнішній вигляд дерев'яних дверей завжди був улюбленим - хоча двері можуть мати різний зовнішній вигляд, більшість з них мають такий зовнішній вигляд, як ніби вони зроблені з дерева, навіть якщо це не так.

Вхідні двері в основному виготовляються з недеревних матеріалів, таких як сталь і скловолокно, відмінно імітують зовнішній вигляд дерева, але при цьому більш доступні, мають велику теплоізоляцію і вимагають набагато меншого догляду.

Зовнішні двері з композитного скловолокна, зроблені з сердечника з жорсткою ізоляції, покритого армованим волокном полімером, часто витиснено штучним зерном, тому вони виглядають як дерево.

Сталеві зовнішні двері, виготовлені з товстостінної оцинкованої сталі поверх серцевини з жорсткою піни, міцні, але роблять дерево менш переконливим. Їх поверхні зазвичай покриті полімером або вінілом і тисненням під дерево.

Придбати вхідні двері зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!