0
0
0

Машинна цементно-вапняна штукатурка Kreisel 501 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Машинна цементно-вапняна штукатурка Kreisel 501 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Kreisel
  • Модель: 000121
  • Наявність: Є в наявності
110.00 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Універсальна суха дрібнозернистий штукатурна суміш заводського виготовлення. Може застосовуватися всередині і зовні будинків, а також в приміщеннях з підвищеною вологістю. Складається з мінеральних в'язких речовин, мінеральних наповнювачів і хімічних добавок, які покращують експлуатаційні властивості. Після змішування з водою утворює однорідну штукатурну масу, що володіє високою адгезією до основи, і легко наноситься. Суміш призначена для машинного або ручного нанесення одно- або багатошарової штукатурки безпосередньо на бетонні підстави, стіни, викладені з пористих або пористих блоків (піно-і газобетон), з керамічних і вапняно-піщаних елементів. Відрізняється можливістю нанесення в декілька шарів. Може також застосовуватися в якості основи під декоративні штукатурки і фарби.

Купити Машинна цементно-вапняна штукатурка Kreisel 501 (25 кг), а також схожі будматеріали з категорії Штукатурки ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Штукатурки, а також всі товари виробника Kreisel З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Машинна цементно-вапняна штукатурка Kreisel 501 (25 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Kreisel, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Машинна цементно-вапняна штукатурка Kreisel 501 (25 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші ≈1,5 кг/м2/мм.
Межа міцності на стиск через 28 діб ≥7,0 МПа.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах ≥0,3 МПа.
Межа міцності на розтяг при згині через 28 діб ≥2,0 МПа.
Рекомендована товщина шару 5-20 мм.
Температура застосування +5 °С - +30 °С.
Термін придатності до використання після змішування з водою ≥60 хв.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. До штукатурних роботах рекомендується приступати після усадки і повного висихання стін і інших бетонних елементів, тобто через 2-3 місяці в разі цегляних стін і 4-6 місяців у разі стін і елементів з бетону. Штукатурку наносити на тверду, стабільну і рівну основу для уникнення необхідності додаткового збільшення товщини шару штукатурки. Робочу поверхню очистити від пилу, сажі, жирів, засобів, що зменшують адгезію, фарб, розчину для кладки і т.д. На поверхнях з високим та середнім поглинанням рекомендується провести грунтування поверхні ґрунтовкою глибокого проникнення Kreisel Tiefgrund-lmf 301. Сильно вбираючі мінеральні підстави, в залежності від виду матеріалу і атмосферних умов, слід безпосередньо перед нанесенням штукатурки помірно або ретельно зволожити чистою водою.

Приготування розчинної суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від + 5 ° С до +30 ° С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинну суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш слід ретельно перемішати, так як під час транспортування могло відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: розчинну суміш нанести рівномірно по всій поверхні, призначеної для обробки під час одного робочого циклу, і вирівняти за допомогою Н-образного правила. При нанесенні одного шару штукатурки (5-20 мм) остаточне розрівнювання (затирка пластикової, полістирольної, поліуретанової або губчастої теркою) проводити після початку її схоплювання (орієнтовно 2-3 години, в залежності від умов виконання робіт). Штукатурні роботи проводити при сухій погоді, помірної інсоляції і захищати від передчасного висихання. При нанесенні штукатурної маси на горизонтальні або похилі поверхні необхідно використовувати штукатурну сітку. Якщо виконання робіт відбувається за несприятливих погодних умовах, необхідно використовувати спеціальні захисні сітки, що обмежують вплив атмосферних чинників. При нанесенні штукатурки всередині приміщення необхідно забезпечити достатнє провітрювання, не допускаючи при цьому протягів або занадто швидкого висихання розчинної суміші в результаті впливу сонячних променів або природного нагріву. При необхідності час від часу змочувати штукатурку водою. При подальшій облицювання керамічною плиткою оштукатурювання слід виконувати без затирання і з використанням штукатурної сітки при нанесенні. Для приклеювання використовувати клейові суміші для керамічної плитки ТМ Kreisel (згідно з технічним описом продуктів). Перед приклеюванням керамічної плитки штукатурний шар повинен відстоятися, далі штукатурку слід обробити ґрунтовкою глибокого проникнення Kreisel Tiefgrund-lmf 301.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Документація
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників