0
0
0

Клей для плитки Kreisel 102 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Хіт продажів
Клей для плитки Kreisel 102 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики на будбазі у Києві та Харкові

Клей для плитки Kreisel 102 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(11)
  • Виробники Kreisel
  • Модель: 000100
  • Наявність: 2124
195.95 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Морозостійка клейова суміш призначена для приклеювання, на вертикальні і горизонтальні підстави, керамічної плитки, а також музичного каменю з водопоглинанням понад 1% і розміром не більше 40х40 см і керамограніта на вертикальну поверхню не більше 30х30 см. Використовується для приклеювання плитки всередині приміщень до міцних основ , які не деформуються, поверхонь з високою адгезією. Може використовуватися для приклеювання морозостійкої плитки зовні будинків до підстав, не схильним до значних деформацій в результаті перепаду температур. Основами можуть бути: звичайні бетони, бетони з легким заповнювачем, комірчасті бетони, цементні і цементно-вапняні штукатурки, цементні стяжки.


Купити Клей для плитки Kreisel 102 (25 кг), а також схожі будматеріали з категорії Клей для плитки та керамограніту ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Клей для плитки та керамограніту, а також всі товари виробника Kreisel З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Клей для плитки Kreisel 102 (25 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Kreisel, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Клей для плитки Kreisel 102 (25 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші ≈1,3 кг/мм/м2.
Відкритий час ≥20 хв.
Зсув або сповзання плитки, закріпленої на верт. поверхні ≤0,5 мм.
Міцність зчеплення після 50 циклів заморожування і відтавання ≥0,5 МПа.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах ≥0,8 МПа.
Рекомендована товщина шару 2-10 мм.
Температура експлуатації -50°С - +70°С.
Температура застосування +5°С - +30°С.
Упаковка Мішки 25 кг, на піддоні по 48 шт.
Час використання розчинної суміші ≥60 хв.
Час коригування ≥10 хв.
Час можливого технологічного пересування ≥48 ч.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Поверхня повинна бути міцна і суха, мати однорідну структуру, бути очищеною від пилу, жиру і засобів , що зменшують адгезію, залишків фарби тощо Фрагменти, які мають низьку міцність - видалити. Свіжі внутрішні бетонні поверхні повинні бути витримані мінімум 3 місяці перед початком наступних робіт, штукатурки і цементні стяжки - 4 тижні. Поверхні з високою і нерівномірною поглинаючою здатністю (наприклад, пористі бетони, гіпсокартонні плити) і підстави, що вимагають зниження водопоглинання, а також поверхні, які утворюють пил - обробити ґрунтовкою глибокого проникнення Kreisel tiefgrund-lmf 301. Незначні нерівності і дефекти поверхні до 3 мм необхідно вирівняти клейовим розчином. При великих нерівностях використовувати штукатурні розчини Kreisel kalkzement-maschineputz 500 (501). Перепади поверхні підлоги вирівняти за допомогою Самовирівнювальні суміші Kreisel fliess-bodenspachtel 410 (411, 412). Бетонні поверхні з низькою поглинанням рекомендується заздалегідь зашпаклювати клейовий еластичною сумішшю до повного висихання.

Приготування розчинної суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від 15 ° С до + 20 ° С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинну суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш слід ретельно перемішати, так як під час транспортування могло відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу НЕ розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлена ​​клейова суміш розподіляється по робочої поверхні тонким шаром. У момент нанесення клейової суміші її слід із зусиллям притискати за допомогою рівної боку шпателя до основи. Після цього нанести додатковий шар клейової суміші і «розчесати» зубчастої стороною шпателя під кутом 45-60 ° щодо поверхні підстави. Нанесену клейову суміш можна перевірити, торкаючись до неї пальцем: якщо палець не прилип до неї, то час роботи було перевищено і клейову суміш слід видалити з робочої поверхні. Розмір площі з нанесеною на неї клейовий сумішшю повинен підбиратися таким чином, щоб клейова суміш не встигала застигати і підсихати. Плитку необхідно приклеювати, прикладаючи її якомога ближче до попередньої і переміщаючи до утворення потрібного розміру шва. Чи не змочувати плитку перед приклеюванням! Плитку слід притискати і, при необхідності, підводити гумовим молотком, щоб клейова суміш прилягала мінімум до 65% її поверхні. При укладанні плитки розміром більше 30x30 см клейова суміш повинна прилягати мінімум до 80% її поверхні. Плитки, що укладаються зовні будівель, а також в місцях підвищеної вологості і на підлогах з високою інтенсивністю експлуатації, треба укладати так, щоб клейова суміш прилягала до всієї поверхні плитки. Для цього клейова суміш наноситься за допомогою методу «подвійного нанесення», а саме клейова суміш, крім поверхні підстави, наноситися також на саму плитку тонким рівномірним шаром, повністю закриваючи профилированную нижню сторону. Ширина шва між пліткамідолжна підбиратися в залежності від використання та розміру плитки (але не менше 2 мм). Перед повним затвердіння клейової суміші необхідно видалити її залишки з швів між плитками, а плитку очистити вологою ганчіркою.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Документація
 
Технічний опис Kreisel 102
Відгуків (11)
Вячеслав Ковпак
Вячеслав Ковпак
21.12.2020
Работаю данным клеем очень-очень долго. Ничего не отклеивалось и не отпадало. Беру мешки на Петровиче уже где-то год - все оригинальные, с партией и датой.
Кирилл
Кирилл
06.12.2020
Ужасный клей, никакой цепкости, намешано с песком. Плитка через 48 часов сама стала отгадать.деньги наветер
Юрий Евлахов
Юрий Евлахов
01.12.2020
Действительно хороший клей, давно им пользуюсь. Сочитание цена-качество.
Вячеслав
Вячеслав
03.08.2020
Смесь действительно хорошая.
Сергей
Сергей
20.07.2020
Клей намного лучше Ceresit cm 11, давно его использую и всем рекомендую.
Послуги вантажників