0
0
0

Придбати трап Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати трап Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Трапи

Трапи - важлива складова водопровідної системи. Вони запобігають потраплянню брудного повітря, комах і паразитів з каналізації в будівлю і протистоять поширенню хвороб. Трапи сконструйовані таким чином, що вони утримують рівень води, який діє як гідрозатвор. Вони повинні генерувати достатню швидкість з наявного потоку, щоб мати ефект самоочищення, гладку поверхню і повністю рівномірний прохід. Відпрацьовані гази, що утворюються в каналізації, стічних трубах, каналізаційних трубах, можуть заподіювати незручності, потрапляючи в будинку через сполучні труби, якщо їх проходження не перевіряється відповідними пристроями.

Підлоговий трап також називається трапом нахні (нахні на хінді означає місце для миття / купання). Трап нахні призначена для запобігання потрапляння шкідливих газів в будівлю за рахунок гідрозатвори. Він має бути забезпеченим глибиною гідрозатвори не менше 50 мм. Незалежно від того, чи тече стічна вода чи ні, підлоговий трап запобігає потраплянню шкідливих газів (неприємний запах) в будівлю. Підлогові трапи роблять із ПВХ, ПВХ і ХІ, вони не мають вентиляційної труби, але у верхній частині трапа є з'ємна решітка.

Підлогові трапи бувають різних форм, розмірів і умов випуску. Багато з них взагалі не мають водяного затвора, а мають неоднорідну і грубу розточку. Трапи можуть стати причиною серйозних витоків через їх поганий конструкції, лиття і низької якості. Цього можна уникнути, якщо використовувати тільки Р-трапи з глибоким ущільненням з фітингами з декількома входами від раковин і інших фітингів для забезпечення надійного з'єднання.

Придбати трапи зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!