0
0
0

Фуга для плитки Kreisel Fuga Nanotech 730 (2 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Хіт продажів
Фуга для плитки Kreisel Fuga Nanotech 730 (2 кг) - ціна, відгуки, характеристики на будбазі у Києві та Харкові

Фуга для плитки Kreisel Fuga Nanotech 730 (2 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(1)
  • Виробник: Kreisel
  • Модель: 000106
  • Наявність: Є в наявності
149.65 грн. / шт.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Нанотехнологічна суміш для заповнення (затирання) швів. Застосовується для всіх видів настінних і підлогових плиток усередині і зовні будівель. Підходить для заповнення швів шириною від 1 до 20 мм. Суміш призначена для заповнення швів стінових і підлогових покриттів з керамічних, теракотових, керамогранитной, бетонних плиток, а також природного і штучного каменю. Суміш характеризується підвищеною стійкістю до стирання, запобігає появі грибків і плісняви ​​завдяки технології «Nanotech». Може застосовуватися в системі підлог з підігрівом (водяним, електричним).
Характеристики
Затірки (Фуга) для плитки
Час придатності до використання після змішування з водою ≤40 мин.
Витрата 0,35 кг/м2.
Рекомендована ширина швів 1-20 мм.
Стійкість до впливу води через 7 діб.
Температура застосування от + 5 °С до + 25 °С.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: заповнення швів можна починати після затвердіння і достатнього висихання клею, на якому закріплена декоративна плитка. Шви між плитками повинні мати однакову глибину, бути очищеними від залишків клейового розчину, пилу і інших забруднень. Якщо плитка сильно поглинає воду, шви необхідно змочити водою за допомогою вологої губки або прогрунтувати за допомогою Kreisel tiefgrunt-lmf 301.

Приготування розчинної суміші: Суху суміш поступово всипати в чисту ємність з відповідною кількістю води, перемішуючи вручну або механічно за допомогою низкооборотного будівельного міксера до отримання однорідної маси. Залишити на час дозрівання, що становить 5 хвилин, і знову ретельно перемішати. Наступні партії розчинної суміші готувати в точно такій же пропорції, оскільки різні пропорції сухої суміші і води можуть привести до відмінностей в кольорі матеріалу. Затверділу масу не можна розбавляти водою і змішувати зі свіжим матеріалом. Зайва кількість води при замісі розчину може привести до зниження міцності швів та утворення тріщин, а також до зміни кольору швів. З огляду на мінеральний характер суміші і можливі незначні відмінності в кольорі між різними партіями, стоїть на одній поверхні використовувати продукт однієї партії виготовлення. Якщо необхідно витратити лише частину упаковки, весь вміст упаковки ретельно перемішати, так як під час транспортування могло відбутися розподіл компонентів суміші. При яскраво вираженої пігментації суміші для заповнення або при заповненні швів керамічних облицювань з шерстю, профільованої або неглазурованої поверхнею рекомендується попередньо виконати пробне заповнення швів з метою перевірки, видаляється чи розчинна суміш з керамічної поверхні без залишку.

Спосіб застосування: дану масу для заповнення швів наносять гумовою теркою або шпателем і розтирають спочатку по діагоналі щодо швів під кутом 75Про, а потім - перпендикулярно до краю плитки. Шви повинні бути рівномірно, повністю і щільно заповнені масою Kreisel fuga nanotech 730. Чистку починають, як тільки шовная суміш на покритті стане тьмяною (матовою) і почне укріпляти на швах. Вологою губкою або терткою з губкою розчин вирівнюють по краях і витирають його з поверхні плиток. Дану процедуру слід виконувати з особливою обережністю. Після повного висихання поверхні шви додатково очищають м'якою ганчіркою і полірують. Свіжі затерті поверхні захищати від дощу, роси, води, вітру, протягу, прямий інсоляції і морозу. Колір для шва встановлюється після повного висихання маси і залежить від догляду за свежезаполненнимі швами, вологості під плиткою будівельних елементів, клімату.

При заповненні швів на підлозі масу готують більш рідкої консистенції і виливають на поверхню підлоги. Масу розподіляють гумовим шпателем або теркою по діагоналі щодо швів. Після того як всі шви рівномірно заповнені, залишок матеріалу знімають гумової теркою. Компенсаційні та деформаційні шви заповнюють силіконовим герметиком.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Відгуків (1)
Ольга
Ольга
27.07.2020
Менеджеры помогли подобрать цвет по каталогу, немного отличается цвет в живую от того, что на сайте. Спасибо за консультацию.
Послуги вантажників