0
0
0

Придбати тачку Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати тачку Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Тачки

Тачки використовуються для безлічі речей, таких як переміщення каменів або компосту в сад, переміщення дерев або великих чагарників з одного місця на інше, перевезення цегли, видалення садового сміття або навіть для змішування бетону або добрив. Однак не всі тачки однакові, тому тип тачки, яку ви повинні купити, залежить від завдань, для яких вона вам потрібна. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, як вибрати тачку і різні типи тачок.

Оскільки існує так багато різновидів, важливо вибрати тачку, яка найкращим чином відповідає вашим потребам в садівництві або будівництві. Як правило, існує два типи ковшів для тачки: сталеві або пластикові. Сталеві ковші тачки можуть витримувати більшу вагу, але вони можуть іржавіти і з ними важче справлятися. Сталеві тачки використовуються для важких робіт, таких як переміщення каменів, цегли або великих рослин. Пластикові ковші тачки легше і, як правило, дешевше сталевих, але вони можуть тріснути від занадто великої ваги, різких коливань температури або неправильного поводження. Пластикові тачки використовуються для переміщення мульчі, компосту, садового сміття і невеликих рослин. Пластик також краще підходить для змішування таких речей, як бетон або добрива, а також для перевезення коров'ячого гною, оскільки вони можуть пошкодити сталь.

Деякі інші критерії при виборі тачки - це ручки і колесо. Коли ви чуєте слово «тачка», ви, ймовірно, уявляєте собі класичну тачку з двома прямими ручками, одним колесом по центру спереду і двома опорами, рівномірно розташованими позаду. Однак нові типи тачок можуть мати ергономічні ручки для керма і / або два колеса.

Тачки з одним колесом легше перекидати і маневрувати, але вони також можуть дуже легко перекинутися при поворотах, перекиданні або через незбалансований вантажу. Двоколісні тачки менш круті, але їх складніше повернути і перекинути. Колеса також доступні у вигляді звичайних коліс з повітряним наповненням, таких як велосипедні або цельнорезіновое. Колеса з цільної гуми не розгойдується і не лопаються, як колеса з повітрям, але вони також не володіють амортизацією, як колеса з повітрям, що ускладнює їх використання на пересіченій місцевості.

Класична тачка з двома ручками створена для хорошого важеля. Ці ручки зазвичай бувають з пластика, металу або дерева. Пластикові ручки можуть зламатися від занадто великої ваги. Металеві ручки можуть сильно нагріватися від тривалого перебування на сонці. Дерев'яні ручки можуть тріснути і розколотися від занадто довгого впливу погодних умов. Тачки з двома ручками також можуть мати потребу у великый сили верхньої частини тіла і викликати болі в плечах, руках і спині. Ергономічні ручки часто мають стрижневий вид, як у газонокосарок. Ці ручки у вигляді грифів розроблені так, щоб викликати меншу напругу в плечах, але насправді вони можуть викликати більше болю в спині через менший важеля при скиданні вантажу.

Придбати тачки зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!