0
0
0

Придбати автоматичні вимикачі, щити Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати автоматичні вимикачі, щити Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Автоматичні вимикачі, щити

Автоматичний вимикач - центральний компонент сучасних електричних систем. Це важливе захисний пристрій обмежує кількість енергії, що проходить через електричні ланцюги вашого будинку, щоб запобігти перевантаження, які можуть викликати пошкодження вашої електричної системи або навіть викликати пожежу. Кожен домовласник повинен знати, що робить ваш автоматичний вимикач і де його знайти.

По суті, автоматичний вимикач представляє собою коробку, яка містить кілька рядів перемикачів. Ці перемикачі являють собою пристрої безпеки, призначені для спрацьовування, коли занадто велика потужність намагається пройти через ланцюг, викликаючи її нагрів. Усередині кожного перемикача або електромагніт, або біметалічна смуга служать для замикання ланцюга між двома висновками на обох кінцях перемикача. Коли електричний провід підключений до перемикача через клеми, електрику проходить через магніт або смугу, замикаючи ланцюг.

Однак, коли присутній занадто багато електрики, вимикач спрацьовує і розриває ланцюг. Перемикач можна вручну скинути в будь-який час, повернувши його в початкове положення, таким чином відновлюючи ланцюг і дозволяючи току знову текти. Однак, якщо надлишковий струм виникне знову, перемикач продовжить відключатися, незалежно від того, скільки разів ви його скидаєте. Постійно спрацьовує автоматичний вимикач є ознакою того, що у вашому будинку є електрична проблема, яка постійно викликає дуже велику потужність, що протікає через ланцюг. Електрик за місцем проживання може допомогти вам визначити проблему і вирішити її для підвищення функціональної зручності щоденного використання електрики.

Придбати автоматичні вимикачі, щити зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!