0
0
0

Придбати плити для підвісної стелі Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати плити для підвісної стелі Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Плити для підвісної стелі

Стельова плита зазвичай виготовляється з мінеральної вати, скловолокна, гіпсу, перліту, глини, целюлози або крохмалю. Метал, скло і дерево також набувають популярності в якості спеціальних оздоблювальних матеріалів.

Стельова плитка може відбивати світло для підвищення ефективності систем освітлення і зниження витрат на електроенергію. Вони також можуть ефективно блокувати або зменшувати шум. Метал, скло і дерево також набувають популярності в якості спеціальних матеріалів. При виборі стельової плитки важливо враховувати використовуваний матеріал і можливість негативного впливу на здоров'я.

Якщо ви розглядаєте акустичні стельові плитки, зверніть увагу, що часто використовуються в них пористі матеріали можуть містити цвіль, грибки і бактерії. Ці мікроби були пов'язані з респіраторними симптомами, включаючи астму, бронхіт і проблеми з пазухами, а також респіраторні інфекції. Якісна система вентиляції і контролю вологості може запобігти зростанню цвілі. Центри США по контролю і профілактиці захворювань рекомендують використовувати ці методи замість того, щоб виробники протимікробних препаратів часто додавали до стельової плитці.

Придбати плити для підвісної стелі зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!