0
0
0

Придбати унітаз та інсталяцію Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати унітаз та інсталяцію Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Унітази та інсталяції

Унітаз - це просто унітаз, правильно? Неправильно! На ринку існує так багато різних типів унітазів, і важливо вивчити всі доступні вам варіанти, так як тип, який ви в кінцевому підсумку виберете, може змінити весь дизайн вашої ванної кімнати.

Підвісні унітази говорять самі за себе, вони вішаються на стіну без постаменту. У підвісних унітазах чудово те, що ви можете встановити їх на обраної вами висоті (і не турбуйтеся - рами неймовірно міцні, тому ваш унітаз не впаде зі стіни)!

Унітази, розташовані впритул до стіни, дуже схожі на підвісні унітази, за винятком того, що вони не підвішуються до стіни, а прикріплюються до підлоги. Бачок і труби сховані за стіною або меблевим гарнітуром, як підвісні унітази. Унітази зі стінкою ідеально підходять, якщо ви хочете заощадити місце в невеликій ванній кімнаті.

Унітази з бачком - найпопулярніший тип туалетів на ринку в даний час. Бачок і піддон з'єднані в один компактний блок. У звичайному унітазі бачок розташований в задній частині унітазу. Це може бути те місце, де ви покладете запасну туалетний папір, або, можливо, миску попурі, щоб все пахло свіжим.

Тепер інсталяція - це бачок, захований за стіною вашої ванної кімнати, який дозволяє унітазу впритул прилягати до стіни. У світі сучасного декору для ванних кімнат, мінімалізм здається королем, тому прихований бачок унітазу панує в популярності. Бачок прихованого монтажу буває двох основних видів: повністю прихований бачок, розташований всередині перегородки, і варіант для меблів, в якому бачок унітазу прихований в меблів або в шафі.

Придбати унітази та інсталяції зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!