0
0
0

Придбати дюбелі Киів, Харків - інтернет-магазин "Пертовіч Україна"

Придбати дюбелі Киів, Харків - інтернет-магазин "Пертовіч Україна"

Дюбелі та дюбель-цвяхи

У багатьох процесах кріплення часто багато що залежить від самого головного елемента-дюбелі. Даний елемент допомагає гвинта або гака дуже міцно «проникнути» в цеглі або бетоні, що навіть велику вагу не зможе витягнути кріплення зі стіни.

Як багато хто знає, дюбель-цвях - це набір, що складається з кріплення і дюбеля. Кріплення може бути звичайним цвяхом, в разі дюбеля без різьблення, або гвинтом, якщо дюбель з різьбленням. Сам дюбель може бути пластиковим (найпоширеніший сьогодні варіант), дерев'яним або металевим.

Найбільш поширена форма дюбелів являє собою пластиковий елемент зі спеціальною структурою, що дозволяє надійно закріпити його всередині матеріалу. Пластиковий дюбель розділений на дві основні частини: безперечну частина і розпірну деталь. Останній розширюється і змінює свої розміри, коли кріпильний елемент потрапляє всередину.

Крім того, дюбель може мати манжету - наймати навколо отвору, яке не дозволяє опорі впасти в просвердлений підставу або в матеріал, який буде зафіксований. Дюбель-цвяхи використовуються для кріплення предметів практично до всіх видів міцного будівельного матеріалу.

Придбати дюбелі та дюбель-цвяхи зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!