0
0
0

Придбати внутрішню каналізацію Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати внутрішню каналізацію Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Внутрішня каналізація

Внутрішні каналізаційні системи з ПВХ і пенопропілена були одними з перших сучасних пластикових систем, що з'явилися на будівельному ринку після 1990 року. Нова система з трубами і фітингами з патрубком і прокладкою принесла значні зміни, особливо завдяки простоті монтажу, а також завдяки фізико-хімічними властивостями.

Поліпропілен і полівінілхлорид є термопластичну синтетичну смолу з меншою щільністю, ніж поліетилен, але з більш високою механічною міцністю, більш високою температурою плавлення і кращою стабільністю розмірів. Це безбарвний і напівпрозорий термопластичний продукт з хорошими механічними, діелектричними і електричними ізоляційні властивості, а також з високою стійкістю до хімічних речовин.

Система труб з патрубком і прокладкою використовується спеціально для систем внутрішньої каналізації та вентиляції. Висока стійкість до корозії і хімічних речовин рекомендує цю систему не тільки для побутового використання, але і для промислового використання в хімічній або фармацевтичної промисловості. Максимальна температура стічних вод, що транспортуються через системи трубопроводів, становить до 95 C.

Дані труби і фітинги виробляються шляхом екструзії, а саме шляхом уприскування гранул ПП, змішаних з барвниками, наповнювачами, стабілізаторами і добавками тертя. Ущільнення виконується за допомогою прокладок з синтетичного каучуку з тривалим терміном служби, які монтуються в профільованого елементі патрубка труби і фітингів. Герметизація забезпечується навіть при деформації труби в допустимих межах або при її переміщенні. Труби та фітинги поставляються з прокладкою.

Розрахунковий термін служби системи труб і фітингів з ПП становить не менше 50 років.

Придбати внутрішня каналізація зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!