0
0
0

Придбати саморізи і шурупи Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Придбати саморізи і шурупи Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Саморізи та шурупи

При пошуку кріпильних рішень, одним з поширених рішень для регулярно обслуговуються продуктів є саморізи. Що таке самонарезающий гвинт? Саморізи - це кріпильні елементи, призначені для свердління власних отворів, коли вони угвинчуються в дерево, пластик або метал. Використовуючи викрутку і саморізи, створюються точно підігнані різьблення. Саморізи ідеально підходять для виробів, які вимагають регулярного технічного обслуговування і добре працюють при роботі з двома різними видами матеріалів, що скріплюються разом.

Ці гвинти поставляються з тупим, плоским, гострим або пронизливим наконечником. Самонарізи з гострими наконечниками свердлять свої власні отвори в більш м'якій деревині і пластмасі. Однак при роботі з більш твердим матеріалом корисно пробурити пробне отвір. При свердлінні направляючого отвору обов'язково використовуйте біт менше, ніж гвинт, щоб він все ще служив своєї мети.

Який матеріал використовується, може допомогти визначити, який тип самореза буде працювати найкраще. Є два типи: різьбонарізні і різьбонарізні. Різьбонарізні гвинти зазвичай використовуються при роботі з полімерними матеріалами. Різьбонарізні гвинти призначені для щільного утримання на місці, але надмірний затягування гвинта може призвести до руйнування матеріалів при високому тиску. Різьбонарізні гвинти використовуються в основному при роботі з металом і деревом. Одним з недоліків використання різенарізальних гвинтів є те, що різьблення може зачищають, якщо додаток розбирається. Це запобігає повторне використання кріплення і вимагає нового, трохи більшого самонарізного гвинта, коли пора збирати його.

Тим не менш, є рішення для запобігання зачистки. Металева вставка може бути встановлена ​​з самого початку, що дозволить регулярно зміцнювати і открепляют стандартний гвинт. Ці металеві вставки також допомагають мінімізувати навантаження і розширюватися при угвинчуванні кріплення.

Як і інші типи кріплення, саморізи доступні у всіх формах і розмірах, а також доступні в різних типах головок. При виборі відповідного самонарізного гвинта для будь-якого конкретного застосування важливо враховувати довжину наконечника гвинта. Для того щоб гвинти виконували свою функцію і працювали належним чином, гвинт повинен бути повністю просвердлений в матеріал, перш ніж почнеться нарізування різьблення.

Придбати саморізи та шурупи зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!