0
0
0

Клей для блоків з пористого бетону Kreisel 125 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Клей для блоків з пористого бетону Kreisel 125 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Kreisel
  • Модель: 000116
  • Наявність: Є в наявності
93.78 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Клейова суха суміш заводського виготовлення, призначена для з'єднання елементів кладки тонкими швами. Складається з мінерального в'яжучого, мінерального заповнювача, що модифікують добавок. Після затвердіння стає водо- і морозостійка. Після змішування з водою утворює однорідну масу з властивостями клейового розчину. Запобігає появі термічних містків у місцях швів між елементами стіни. Суміш призначена для кладки зовнішніх і внутрішніх стін з блоків пористого бетону, з'єднаних тонкими швами. Суміш може застосовуватися для тонкошарового вирівнювання поверхні і одночасного заповнення швів і стиків між блоками та іншими поверхнями на цементній основі. Суміш також придатна для кладки стін з вапняно-піщаних (силікатних) блоків.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші ≈1,3 кг/м2/мм.
Межа міцності на стиск через 28 діб ≥5,0 МПа.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах ≥120 хв.
Морозостійкість 25-75 циклів.
Рекомендована товщина шару 1-3 мм.
Температура застосування +5 °С - +30 °С.
Термін придатності до використання після змішування з водою ≥0,2 МПа.
Спосіб застосування
Підготовка стінових матеріалів: елементи, призначені для укладання, повинні бути міцними, сухими, незамерзлого, очищеними від пилу, крихти та інших забруднень, які зменшують адгезивні властивості розчину. Слід підготувати таку кількість матеріалів, щоб було можливо виконання конструкційних стін в межах одного поверху з елементів того ж класу та міцності. Відхилення розмірів блоків з пористого бетону, що з'єднуються тонкими швами, не повинні перевищувати: по довжині ± 3 мм, по висоті і товщині ± 2 мм. Слід застосовувати елементи з високою точністю розмірів.

Приготування розчинної суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від + 5 ° С до + 30 ° С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинну суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш слід ретельно перемішати, так як під час транспортування могло відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: клейова суміш наноситься за допомогою зубчастої терки, спеціальним черпаком з зубчастої крайкою або за допомогою клейової каретки. Спочатку клейова суміш розподіляється по шару, що вирівнює а потім, у міру зведення стіновий конструкції, по поверхні чергового ряду блоків (горизонтальний шов). У разі відсутності на блоках сполучних пазів розчин також наноситься на вертикальну поверхню блоку (вертикальний шов). Слід дотримуватися правил перев'язки при виконанні кладки. Надлишок клейової суміші необхідно видалити з поверхні блоків. Забороняється виконувати роботи під час атмосферних опадів. Блоки слід укладати на свіжий шар клейової суміші і простукувати гумовим молотком.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Документація
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників