0
0
0

Придбати барвник Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати барвник Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Барвники

Пігменти часто входять в великий відсоток оригінальних сумішей фарб і їх продуктів. Пігменти фарби звужуються до органічних і неорганічних типів. Органічні пігменти включають вуглецеві з'єднання і відповідають за широкий спектр кольорів в комерційних продуктах. Неорганічні пігменти відбуваються з мінерального походження і вважаються сполуками металів. Ці пігменти - це Сієнна, бурштин і охра, які утворюються в глинах на Землі. Вони можуть бути створені синтетичним шляхом для створення фірмових кольорів, таких як «синій кобальт» і «білий титан».

Незалежно від того, чи вироблені пігменти природним або синтетичним шляхом, це вплине на споживчі товари. Природні пігменти, як правило, дешевше і відбуваються з кремнезему, слюди, карбонату кальцію, оксиду цинку і глин. Синтетичні пігменти включають синтетичні молекули, такі як кальцинована глина, пірогенний кремнезем і бланк-фікс для більш жорстких продуктів.

Незалежно від того, які пігменти ви використовуєте для фарби, пам'ятайте, що об'ємний концентрат пігменту (ПВХ) змінює зовнішній вигляд. Низький вміст ПВХ призводить до глянсової поверхні, а високий вміст ПВХ забезпечує плоский вид при висиханні.

Придбати барвники зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!