0
0
0

Придбати вату для вентильованого фасаду Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати вату для вентильованого фасаду Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Ізоляція для системи «Вентильований фасад»

Фасадні і настінні покриття вентильованого типу були розроблені для захисту будівель від комбінованого впливу дощу та вітру шляхом урівноваження впливів води на стіни і підтримки сухості будівлі, з високими естетичними характеристиками рівня і безперечними перевагами теплоізоляції та звукоізоляції.

Фактично установка системи для фасадів, як для нових будівель, так і для реконструкції існуючих будівель, дає значні переваги довговічності стін з плином часу та енергозбереження, особливо в тому, що стосується високих, виключно відкритих, ізольованих будівель.

З точки зору теплової енергії, вентильовані фасади можуть зменшити кількість тепла, яке будівлі поглинають в жарких погодних умовах, завдяки частковому відображенню сонячного випромінювання від покриття і вентильованого повітряного зазору, а також завдяки застосуванню ізоляційного матеріалу, завдяки чому досягається значне зниження Витрати на кондиціонування. Навпаки, взимку вентильовані стіни зберігають тепло, що призводить до економії тепла.

Придбати ізоляція для системи «вентильований фасад» зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!