0
0
0

Придбати пінопласт (ПСБС) Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати пінопласт (ПСБС) Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Пінопласт (ПСБС)

Цей термін відноситься до синтетичного ізолятора з комірчастою структурою, який використовується в будівництві, або в його «спечений» формі (в цьому випадку він називається EPS і використовується головним чином для утеплення та покриття стін), або в його «екструдованої» формі (в цьому випадку він називається XPS). і використовується для утеплення і покриття стін, особливо коли матеріал повинен бути стійким до ударів і стиску або більш естетичним). Мета цього дослідження полягає в тому, щоб вивчити цей матеріал всебічно і забезпечити більшу обізнаність про його використанні і застосуванні, особливо щодо відносин, які може мати використання цього продукту з навколишнім середовищем.

В Європі розмовне використання слова пінополістиролу відноситься до іншого матеріалу, який зазвичай має білий колір і виготовлений зі спіненого (НЕ екструдованого) пінополістиролу (EPS). Він часто використовується в харчових контейнерах, кавових чашках і як матеріал прокладки в упаковці. Товарний знак використовується в загальному, хоча він відрізняється від екструдованого полістиролу, використовуваного для ізоляції пінополістиролу.

Пінополістирольний пінополістирол марки, який використовується для ремісничих застосувань, можна визначити по його шорсткості і «хрускоту», який він виробляє при різанні. Крім того, він помірно розчинний у багатьох органічних розчинниках, цианоакрилат, а також в пропеллентов і розчинники аерозольної фарби.

Придбати пінопласт (псбс) зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!