0
0
0

Клей для приклеювання мінеральної вати Kreisel 230 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Клей для приклеювання мінеральної вати Kreisel 230 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Kreisel
  • Модель: 000112
  • Наявність: Є в наявності
147.35 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти
Суміш призначена для приклеювання мінераловатних теплоізоляційних плит до зовнішніх стін будинків і споруд в системах утеплення фасадів Kreisel® Turbo. Для основ з необробленою поверхнею, оштукатурених або з фактурним шаром на поверхні. Основами для приклеювання ізоляційних плит можуть бути: звичайні бетони, стіни з керамічних, силікатних, бетонних елементів, бетонів з легкими заповнювачами, комірчастих бетонів.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші ≈4-6 кг/м2.
Міцність зчеплення з утеплювачем на органічній основі ≥0,015 МПа.
Міцність зчеплення після 50 циклів заморожування і відтавання ≥0,5 МПа.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах ≥0,5 МПа.
Максимальна товщина шару ≤20 мм.
Температура застосування +5 °С - +30 °С.
Час використання розчинної суміші ≥120 хв.
Час коригування ≥10 хв.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Основа для приклеювання теплоізоляційних плит повинна бути з достатньою несучою здатністю, очищеної від забруднень, що зменшують адгезію розчину, наприклад: пилу, масел, моху і помітно слабких верств фарбувальних покриттів або розчинів. Ламку і нестабільну штукатурку слід видалити. Поверхня стіни, в залежності від умов, слід очистити механічним способом, наприклад, металевими щітками, промити водою під напором і дочекатися повного висихання. Нерівності підстави до 1 см необхідно вирівняти за допомогою даної розчинної суміші. Сильно поглинає основи і основи, які утворює пісок або пил, слід прогрунтувати засобом Kreisel tiefgrund-lmf 301. У місцях, де була видалена штукатурка, слабо пов'язана з підставою, або присутні нерівності поверхні більше 1 см нанести штукатурний розчин Kreisel kalkzement-maschinenputz 501.

Приготування розчинної суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від +15 ° С до +20 ° С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинну суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш слід ретельно перемішати, так як під час транспортування могло відбутися розподіл складових компонентів. Затверділу масу розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом.

Спосіб застосування: підготовлену клейову суміш слід наносити на поверхню теплоізоляційних плит. При приклеюванні плит з мінеральної вати застосовується тільки суцільний метод нанесення клейової суміші. При суцільному методі клейова суміш наноситься по всій поверхні плити зубцюватим шпателем з розміром зуба не менше 10х10 мм. Підготовлена ​​клейова суміш розподіляється по плиті тонким шаром. У момент нанесення клейової суміші її слід з невеликим зусиллям притискати до плити рівною стороною шпателя. Після цього нанести додатковий шар клейової суміші і «розчесати» зубчастої стороною шпателя. Після нанесення клейової суміші плиту слід негайно прикласти до стіни в передбаченому для неї місці і притиснути так, щоб отримати рівну площину з сусідніми плитами. Плити приклеювати з перев'язкою, щільно стикуючи плиту, яка монтується, до вже змонтованої. Надлишок видавленою клейової суміші слід видалити, щоб на краях не залишилося ніяких залишків. Ізоляційні плити повинні бути приклеєні до основи по всій своїй поверхні. До проведення подальших робіт (вирівнювання та очищення поверхні плит, додаткове кріплення тарілчастими дюбелями, виконання базового армованого шару з застосуванням розчину Kreisel armierungs-gewebekleber 240) можна приступити не раніше, ніж через 3 доби з моменту приклеювання ізоляційних плит. Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, при сильному вітрі і при прямому сонячному впливі без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних чинників.

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників