0
0
0

Придбати ізоляцію для труб Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати ізоляцію для труб Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Ізоляція для труб

Ізоляція труб та трубопроводів має сенс на багатьох рівнях. Перша і найбільш очевидна причина, по якій труби повинні бути ізольовані, особливо актуально для труб, по яких тече вода в холодні зимові місяці, - це запобігти замерзанню. Багато труб водопостачання знаходяться зовні або в неопалюваних місцях, де показник термометра може опускатися нижче точки, при якій відбувається замерзання води. При замерзанні вода має властивість розширюватися, і це обов'язково призведе до катастрофічного відмови системи трубопроводів. Хоча ізоляція труби не здатна повністю зупинити кристалізації води, що міститься в трубопроводі, вона може затримати її наступ на досить довгий час, щоб забезпечити проходження похолодання чи вжиття заходів щодо виправлення становища.

Ізоляція також може контролювати утворення конденсату на поверхні труби. Волога сприяє корозії, яка може роз'їдати трубу, тому важливо їй запобігти. Ізоляція, що включає бар'єр для водяної пари, буде перешкоджати проходженню водяної пари через ізоляцію і її утворенню на поверхні труби.

Третя важлива причина утеплення - безпека - захист людей від сильної спеки або холоду. Якщо трубопровід працює при виключно високих або низьких температурах і хтось фізично контактує з поверхнею труби, легко можуть виникнути травми. Ізоляція труби може гарантувати, що температура дотику до поверхні залишиться в безпечному діапазоні.

По-четверте, ізоляція труб може забезпечити значну економію енергії за рахунок запобігання втрат тепла (або холоду) на великих відстанях за рахунок створення теплового опору і зменшення теплового потоку з труби в зовнішнє повітря.

Що стосується енергозбереження, п'ята причина використання ізоляції - це економія. Добре ізольована система трубопроводів допоможе скоротити експлуатаційні витрати і заощадити на обслуговуванні.

Нарешті, контроль температури - не єдина причина, по якій потрібно встановити ізоляцію труби. Це також може допомогти обмежити небажаний шум. Трубопровід може служити каналом для передачі звуків з однієї частини будівлі в іншу. Звукоізоляція може запобігти цьому за рахунок «демпфірування» стінки труби скрізь, де труба проходить через нерухому стіну або підлогу і де труба механічно закріплена.

Придбати ізоляція для труб зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!