0
0
0

Високоміцна цементна стяжка Kreisel 440 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Високоміцна цементна стяжка Kreisel 440 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Kreisel
  • Модель: 000120
  • Наявність: 381
169.95 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Складається з мінерального в'яжучого, наповнювачів і модифікуючих добавок, які покращують експлуатаційні властивості суміші. Суміш призначена для цементних стяжок зовні і всередині будівель, в тому числі на терасах і балконах. Після змішування з водою утворює однорідну масу сірого кольору, легко укладається і розподіляється по поверхні. Після затвердіння водо-і морозостійкий. Характеризується високою стійкістю до навантажень. Підходить для укладання на всі цементні основи, на шари паро- і вологоізоляції, а також на термо- і акустичну ізоляцію. При використанні матеріалу можна отримати основи пов'язані з підлогою підстави на розділяє шарі, основи плаваючих підлог. Рекомендується як основа під нівелірмасу Fliessbodenspachtel 410 (411, 412). Підходить в якості основи для підлоги з підігрівом. З суміші можуть виготовлятися, також інші елементи, безпосередньо на будівельному майданчику після попередньої укладання відповідної арматури.

Купити Високоміцна цементна стяжка Kreisel 440 (25 кг), а також схожі будматеріали з категорії Суміші для влаштування підлоги ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Суміші для влаштування підлоги, а також всі товари виробника Kreisel З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Високоміцна цементна стяжка Kreisel 440 (25 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Kreisel, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Високоміцна цементна стяжка Kreisel 440 (25 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші ≈1,9 кг/мм/м2.
Межа міцності на стиск через 28 діб ≥30,0 МПа.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах ≥0,5 МПа.
Межа міцності на розтяг при згині через 28 діб ≥4,5 МПа.
Межа міцності на стиск через 3 доби ≥7,0 МПа.
Рекомендована товщина шару 20-80 мм.
Рухливість ≥8,0 см.
Температура застосування +5 °С - +30 °С.
Термін придатності до використання після змішування з водою ≥20 мин.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні: підготовка поверхні виконується згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Поверхня (основа) повинна бути витримана, мати необхідну несучу здатність, постійну і однорідну структуру, бути очищеною від пилу, бруду, жирів, масел та інших забруднень, що зменшують адгезію розчину. У разі сильно поглинаючих основ необхідно провести ретельне змочування поверхні водою або виконати гідроізоляційний шар за допомогою поліетиленової плівки достатньої щільності. Перед виконанням робіт підставу необхідно обробити ґрунтовкою глибокого проникнення Kreisel Tiefgrund-lmf 301.

Приготування розчинної суміші: суху суміш слід поступово висипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої води (температура води від + 5 ° С до + 30 ° С), перемішуючи за допомогою будівельного міксера або змішувача примусової дії до отримання однорідної маси. Залишити розчинну суміш на 5 хвилин для дозрівання і знову ретельно перемішати. Затверділу масу розбавляти водою і не перемішувати зі свіжим матеріалом. У разі необхідності використання частини упаковки всю суху суміш ретельно перемішати, так як під час транспортування могло відбутися розподіл складових компонентів.

Спосіб застосування: приготовлену суміш розчину потрібно укладати між напрямними планками шаром, товщиною, яка залежить від виду конструкції підлоги і стиснення шару термічної або акустичної ізоляції. Виконана стяжка повинна мати рівну поверхню, створити горизонтальний або похилий пласт, згідно необхідного куту нахилу. У разі великих навантажень на підлогу, значних температурних коливань, в приміщеннях з підвищеною інтенсивністю експлуатації, при укладанні підкладки на шар термічної або акустичної ізоляції із значною зміною форми, а також з метою зменшення кількості температурних швів, застосовується армування шару. Армування виконується за допомогою арматурної зварної сітки з розміром осередку 100х100 мм і діаметром дроту від 2 мм. При виконанні стяжки потрібно дотримуватися правила пристрою дилатаційних швів: конструкційних, ізоляційних і усадочних. Конструкційні компенсаційні шви потрібно використовувати в конструкційних швах будівель і в разі необхідності зменшення впливу температурного розширення матеріалів. Ізоляційні шви використовуються для відділення статі від інших елементів будівлі (стін, колон, сходів і т.д.), які можуть обмежити деформацію статі. Також застосовуються в місцях зміни товщини підстави, в місцях з'єднання різних статей, а також для виділення прямокутних фрагментів основи в приміщеннях складної форми. Усадкові шви повинні ділити підлогу на поля площею не більше 30 м2 при довжині сторони до 6 м всередині приміщень, 20 м2 при довжині сторони до 5 м в приміщеннях з підлогою, що обігрівається, 40 м2 при довжині сторони до 8 м в приміщеннях з підлогою, що обігрівається і при використанні основи з протівоусадочной арматурою. У коридорах інтервал між усадкових швами може перевищувати ширину коридору максимум в 2-2,5 рази. Компенсаційні шви в стягуванні на терасах слід розміщувати з інтервалом 2-2,5 м в залежності від інтенсивності впливу сонячних променів і кольору покриття. При підставі з обігрівом підлоги постійне використання останнього можна починати не раніше, ніж через 4-5 тижнів після влаштування стяжки. У початковий період висихання стяжки (перші 7-10 днів) рекомендується відповідний догляд: змочування водою і захист від передчасного висихання (захист від дії сонячних променів, протягів, обмеження обігріву приміщення).

Очищення інструменту: промити чистою водою, безпосередньо після закінчення робіт.
Документація
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників