0
0
0

Придбати стяжку для підлоги Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати стяжку для підлоги Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Суміші для влаштування підлоги

Одним з ключів до якісної цілісного підлозі є використання стяжки. Стяжка, зазвичай цементний матеріал, застосовується для створення гладкої, рівної поверхні. Стяжки також можна використовувати для огорожі нагрівальних елементів.

Бетон є найбільш поширеною основою. Проектувальник повинен встановити характеристики поверхні і номінальну товщину, що допускається для стяжки, на початку процесу проектування. Товщина матиме великий вплив на склад і спосіб укладання. Стяжки можна укладати на деревину, але вона повинна бути стійкою та використовуватися якісний вологостійкий шар.

Стяжка зазвичай являє собою цементний матеріал, що виготовляється зі співвідношення цементу та піску. Проста суміш цементу та піску підійде для простого застосування, але більш складні суміші підходять для більш широкого спектру застосувань.


Оптимальная толщина стяжки от 20 до 70 мм. Современные строительные программы обычно не дают достаточно времени для испарения влаги в новой стяжке. Стяжки толщиной более 100 мм содержат большое количество воды, которая должна высохнуть, что может привести к значительным нарушениям в конце процесса сборки. Содержание влаги очень важно, так как большинство отделок пола и клея чувствительны к нему.

Придбати суміші для влаштування підлоги зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!