0
0
0

Придбати зовнішню каналізацію Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Придбати зовнішню каналізацію Київ, Харків - інтернет-магазин "Петрович Україна"

Зовнішня каналізація

В даний час пластикові труби, які використовуються для зовнішньої каналізації, застосовуються повсюдно, а не епізодично. Їх переваги полягають в більш вигідною вартості, а також в експлуатаційних характеристиках в порівнянні з чавунними. Пластикові каналізаційні труби відповідають всім вимогам сучасної внутрішньої та зовнішньої каналізації.

Пластикові труби для зовнішньої каналізації - саме економічне рішення для будь-якого об'єкта нерухомості. Збірка таких труб не вимагає додаткового обладнання. Транспортування не вимагає витрат через легкість матеріалу. Надійність і тривалий термін служби - ключові переваги пластикових труб, стійких до впливу агресивного середовища. Витримують великі механічні навантаження. До того ж пластикові труби повністю герметичні і володіють високою пропускною здатністю.

Труби PP-R вважаються ідеальними серед всіх пластикових каналізаційних труб. Поліпропіленові труби стійкі до корозії (на відміну від полівінілхлориду та поліетилену) і добре витримують високі температури (понад 90 ° С) стічних вод. Трубопроводи PP-R служать довше. З урахуванням мінімальних витрат на технічне обслуговування термін їх служби досягає 50 років і більше. Незаперечні переваги поліпропіленових труб обумовлюють їх вибір при влаштуванні інженерних мереж.

Придбати зовнішня каналізація зручно у Харкові та Києві ➤ інтернет-магазин «Петрович Україна»!