0
0
0

Придбати продукцію Scanmix - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Хіт продажів
Придбати продукцію Scanmix - в інтернет-магазині «Петрович Харків»Придбати продукцію Scanmix - в інтернет-магазині «Петрович Харків»

 Бренд Scanmix став одним з найвідоміших брендом сухих будівельних сумішей саме завдяки надійності самої продукції, високій якості отриманих результатів і прийнятною ціною. Дані переваги допомогли компанії стати одним з лідерів, а також одним із найбільш упізнаваних брендів у сегменті оздоблювальних і будівельних матеріалів.

Дана торгова марка з'явилася на ринку України з 99-го року. Саме в 1999 році, «Oy Scanmix AB» (фінський бренд) увійшов на ринок нашої країни і практично відразу став займати лідируючі позиції. Цьому багато в чому посприяв 35 річний досвід роботи у виробництві будівельних матеріалів, налагоджена логістична система, а також стабільно висока якість продукції, що випускається. Важливу роль в останньому відіграла наявність у компанії особистих дослідних лабораторій і центрів, пріоритетним напрямком яких є розробка нових різновидів продукції, вдосконалення та покращення характеристик вже наявних товарних позицій, а також створення концептуально нових рішень в галузі будівництва та ремонту. Саме всі ці аспекти дозволили бренду трансформуватися з регіональної фірми у всесвітнього виробника будівельних матеріалів, який зарекомендував себе як виробник надійної і якісної продукції на європейський і світовий ринок.

Суміші високої якості, матеріали спеціально розроблені для підготовки поверхонь, механо сітки і плити з пінополістиролу - всі ці товари були протестовані і змогли отримати сертифікати за європейськими і вітчизняним стандартам.