0
0
0

Стяжка для підлоги Scanmix Conflow SP 50 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Стяжка для підлоги Scanmix Conflow SP 50 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробники Scanmix
  • Модель: 000435
  • Наявність: 26
105.00 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Стяжка для підлоги Сканмікс 50 застосовується для створення та ремонту чорнової підлоги, під самовирівнюючі суміші, для укладання керамічної плитки. Дана суміш застосовується як зовні, так і всередині будівлі з максимальним шаром до 80 мм.

Купити Стяжка для підлоги Scanmix Conflow SP 50 (25 кг), а також схожі будматеріали з категорії Суміші для влаштування підлоги ти зможеш по оптовим цінам в інтернет-магазині будматеріалів «Петрович Україна». На сайті ти зажди можеш подивитися аналоги в категорії Суміші для влаштування підлоги, а також всі товари виробника Scanmix З будь-яких питань звертайся до менеджерів за телефонами або в зручний тобі месенджер


В нашому інтернет-магазині ти завжди можеш дізнатися актуальну ціну на Стяжка для підлоги Scanmix Conflow SP 50 (25 кг), а також подивитися додаткові характеристики і повні інструкції про використання даного товару. Якість будматеріалів, які реалізує наш інтернет-магазин, підтверджується сертифікатами.


На нашій будбазі є можливість повній комплектації об»єктів! Наш менеджер може виїхати на будівельний майданчик для додаткової консультації з технічним фахівцем Scanmix, щоб обговорити всі нюанси. Для отримання інформації з цього питання, звертайся до наших менеджерів.


Зручно придбати Стяжка для підлоги Scanmix Conflow SP 50 (25 кг) з доставкою по Харкову і Харківській області, а також відправкою по всій Україні, можна на будівельній базі «Петрович». Для ознайомлення з тарифами доставки перейди у вкладку Доставка і оплата. У нас існує кілька варіантів оплати: готівкою, на карту і безготівковий розрахунок за попереднім запитом. Більш детальна іфнормація надана в тій же вкладці.

Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші близько 1,7 кг/м2 на 1 мм.
Зернистість 0,6 мм.
Склад цементна суміш з мінеральними наповнювачами і органічними добавками.
Температура застосування від + 5°С до + 30°С.
Час використання розчинної суміші 1 годину.
Спосіб застосування
Підготовка основи:

Основа повинна бути витриманим (не менше 28 діб), неводопоглощающім, жорстким, міцним (міцність не менше МПа при стискуванні - 20 на розрив -1, 5) і стійким до деформації від зовнішніх навантажень. Покриття з керамічної і кам'яної плитки, а також дерев'яне, полімерне, асфальтове видаляють. Основу очищають від напливів, ділянок зі слабкою міцністю і речовин, що знижують адгезію (жири, масла, фарби і т.д.). Шліфувальною машиною, піскоструминним апаратом або сталевою щіткою видаляють слабкий поверхневий шар. Наявні тріщини необхідно розширити і поглибити механічним способом на глибину 1/2 товщини верхнього шару і шириною до 5 мм., Прогрунтувати і закрити сумішшю. Пилососом прибирають пил, що утворився. Очищену поверхню з високим водопоглинанням просочують ґрунтовкою і просушують до зникнення блиску на поверхні, але не менше 4 годин. Недостатня якість підготовчих робіт може призвести до відшарування або розтріскування покладеного шару. При підготовці основи і виконанні робіт керуватися вимогами СНиП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6 -22 -2001.

Виконання робіт:

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,16-0,20 л на 1 кг суміші (4,0-5,0 л на мішок 25кг). Перемішати дрилем з насадкою або вручну до однорідного стану без грудок і згустків, витримати 5 хвилин і перемішати ще раз. У разі загусання суміші протягом 1 години з моменту замішування, її рухливість можна відновити повторним перемішуванням без додавання води. Для приготування використовувати чистий інструмент. Розчин висипається безпосередньо з ємності. Після нанесення розчину його необхідно розподілити за допомогою рейки - правила або лопати, спеціальних граблів, після цього ущільнюють і загладжують віброрейкою, механізованим інструментом (загладжувальних диском, машиною з загладжувальних пропелером) або вручну - лопатами, кельмами, пристукивая з погладжуванням або іншим способом, до повного ущільнення (поверхня починає блищати). Остаточне вирівнювання і загладжування може виконуватися також за допомогою металевої терки. На площі понад 20м2 необхідно виконати усадочні шви (силіконовим герметиком) для запобігання механічної деформації і необхідно забезпечити відокремленість вкладеної стяжки від вертикальних поверхонь шляхом установки пінопластових або поролонових вкладишів товщиною 3 ... 5 мм по периметру стін, колон, фундаментів та ін .. В стяжки товщиною більше 40 мм, з метою економії розчину і захисту від виникнення усадочних тріщин, рекомендовано додати крупний (розміром не більше половини товщини шару) заповнювач (керамзит, щебінь (гранітний чи з міцної цегли)), в кількості, що не перевищує початкового об'єму розчинної суміші. Міцність стяжки при цьому відповідно знижується. Під час твердіння розчину в перші два дні його необхідно оберігати від прямих сонячних променів і протягів, а також забезпечити відповідну вентиляцію. Роботи необхідно виконувати при температурі поверхні від +5 ° С до +30 ° С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі + 20 ° С і відносній вологості 60%. Стяжку оберігати від висихання шляхом усунення протягів або покриття водонепроникною плівкою. Після затвердіння, до вступу заданої міцності, слід підтримувати у вологому стані. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. Виробник не несе відповідальності на неправильне використання матеріалу, а також його застосування і інших цілях і умовах, не передбачених технічним описом. Після закінчення робіт інструмент необхідно негайно вимити. Через 24 години після нанесення розчину можна здійснювати технологічні пересування по поверхні. Готовність підлоги до подальшої експлуатації через 3 дні після нанесення.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників