0
0
0

Клей для плитки Scanmix Easy 102 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Клей для плитки Scanmix Easy 102 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(1)
  • Виробник: Scanmix
  • Модель: 000424
  • Наявність: Є в наявності
97.27 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Клей для плитки Сканмікс 102 - бюджетна клейова суміш, яка використовується для приклеювання керамічних, кам'яних плит з поглинанням води більше 3%. Максимальний розмір плит повинен бути не більше 30x30 см.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші від 2 до 4,5 кг/м2/мм.
Зернистість 0,3 мм.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах більше 0,5 МПа.
Максимальна товщина шару не більше 10 мм.
Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками.
Температура застосування от +5 до +30°С.
Час використання розчинної суміші до 4 годин.
Спосіб застосування
Підготовка основи:

Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, плям жиру або фарби. Повинні бути видалені всі неміцні і пухкі шари. Всі нерівності понад 5 мм необхідно, за добу до початку робіт, вирівняти цим же клейовим складом. Перед початком робіт підставу грунтується 1-2 рази, якщо підстава сухе і має хорошу гігроскопічність, підстава попередньо змочується.

Виконання робіт:

Суху суміш змішати з чистою водою до однорідної маси, без грудок. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз. На поверхню наносити тонким шаром за допомогою шпателя. Потім шар розчину вирівняти зубчатим шпателем. Зубці шпателя повинні мати квадратну форму і відповідати розміру плитки (15 × 15 см - зубці 6 мм, 30 × 30 см - зубці 8 мм). Плитку попередньо не змочується. Не рекомендується класти плитку на «стик». Використання прокладок необов'язково. Завдяки особливостям розчину покладена плитка фіксується на поверхні, і протягом 5 хвилин можна коригувати її положення. Час кладки плитки на нанесений розчин - до 30 хвилин. При зниженні температури час схоплювання клею збільшується.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (1)
Артур
Артур
17.09.2020
хороший клей давно пользуюсь
Послуги вантажників