0
0
0

Цементно-піщана суміш (ЦПС) Scanmix CPS 501 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Цементно-піщана суміш (ЦПС) Scanmix CPS 501 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Scanmix
  • Модель: 000436
  • Наявність: Є в наявності
85.33 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Цементно-піщана суміш (ЦПС) для кладки стін Сканмікс 501 використовується при кладці і штукатурці підстав, для влаштування стяжки підлоги. Дана суміш застосовується на бетонні, цегляні та мінеральні підстави і має високу марочну міцність М100.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші близько 1,5 кг/м2 на 10 мм товщини.
Зернистість 0,6 мм.
Склад суміш білого цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками.
Температура застосування від + 5°С до + 30°С.
Час використання розчинної суміші до 60 хвилин.
Спосіб застосування
Підготовка основи:

Основа повинна бути сухою і міцною, без руйнувань. Фарбу, масляні або воскові плями та будь-які речовини, що знижують адгезію, а також зруйновані і слабкі ділянки слід видалити. Очищену основу слід звільнити від пилу. Ділянки, що мають сліди біологічної корозії, слід обробити антисептиком або видалити механічним шляхом. Нові цегляні стіни, складені впустошовку, перед штукатуркою слід звільнити від пилу. Старі цегляні стіни слід очистити сталевими щітками або піскоструминним апаратом, просочити ґрунтовкою Scanmix і просушити не менше 2 годин. При підготовці основи керуватися вимогами СНиП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6 -22 -2001.

Виконання робіт:

Температура основи і температура зовнішнього середовища повинна бути в межах від + 5 ° С до + 30 ° С. При проведенні зовнішніх робіт і протягом 48 годин після закінчення робіт, слід виключити можливість потрапляння опадів і прямих сонячних променів. У приміщеннях за 2 доби до початку робіт, і в процесі їх проведення, а також за три доби після завершення робіт необхідно підтримувати температуру не нижче + 5 ° С і не вище + 30 ° С. Відносна вологість в цих приміщеннях повинна бути в межах 55-70%.
Приготування розчинної суміші:
Суху суміш залити чистою водою в кількості, зазначеній в технічних характеристиках, перемішати до отримання однорідної маси за допомогою нізковращающеюся дрилі з насадкою або вручну. Суміш розчину витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. У перервах між роботою більш ніж на одну годину і після закінчення робіт інструмент необхідно очистити і промити водою.
Нанесення штукатурки:
Розчинна суміш «Майстер» полягає на підготовлену поверхню підстави шляхом накидання і розрівнюється за допомогою шпателя, терки або правила. Рухи роблять знизу вгору. Штукатурні роботи слід виконувати безперервно, дотримуючись методу "мокре по мокрому». У разі використання багатошарового штукатурного покриття, кожний наступний шар слід наносити після затвердіння попереднього. Нанесений шар слід розрівняти в процесі схоплювання суміші. При загальній товщині шару більш ніж 20мм необхідно використовувати армуючі елементи.
Пристрій стяжки:
Роботи необхідно виконувати з найбільш віддаленого майданчика від дверного отвору. Приготований розчин висипати і рівномірно розподілити по основі за допомогою рейки-правила (для рівномірного розподілу суміші слід використовувати «маяки»). Подальше вирівнювання і загладжування виконується за допомогою металевої терки або використанням механічних інструментів (дискової машини). У місцях примикання суміші до стін, колон або інших елементів, рекомендується встановити прокладки з еластичного матеріалу (наприклад пінопласту). Якщо площа, на якій влаштовується стяжка перевищує 20м2, необхідно виконати деформаційні шви безпосередньо в готовому шарі методом прорізання 2/3 товщини. Після цього шви заповнюються еластичним матеріалом (силіконовим герметиком). При влаштуванні систем водяного підігріву все нагрівальні елементи заповнити водою кімнатної температури і не зливати до повного застигання суміші. Під час проведення робіт і протягом 12 годин, слід уникати потрапляння прямих сонячних променів, протягів.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників