0
0
0

Клей для пінополістирольних плит Scanmix Term Fix 210 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Клей для пінополістирольних плит Scanmix Term Fix 210 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Scanmix
  • Модель: 000431
  • Наявність: Є в наявності
115.87 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Клей для пінополістирольних плит Сканмікс 210 застосовується для кріплення полістирольних плит «мокрим» методом в системах, які в основному використовуються при утепленні фасадів. Дана суміш має відмінні паропонікающіе властивості, еластична, що дає хорошу адгезію з основою. Також може застосовуватися в якості клейового розчину для невеликої керамічної плитки, стекломозайкі, клінкерної та кам'яною плитки невеликих розмірів.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші 4-6 кг/м2/мм.
Зернистість 0,3 мм.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах більше 0,8 МПа.
Максимальна товщина шару до 25 мм.
Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками.
Температура застосування від +5 до + 30°С.
Час використання розчинної суміші до 4 годин.
Спосіб застосування
Підготовка основи:

Розчин добре кріпиться до несучих поверхонь. Основа повинна бути сухою і міцною, очищеною від пилу, бруду, плям жиру, масел і інших, що послаблюють зчеплення речовин. Неміцні шари, які не тримаються, необхідно видалити. При наявності дефектів і нерівностей на поверхні основи рекомендується вирівняти його стартовою шпаклівкою. Всі підстави обробити 1-2 рази ґрунтовкою.

Рекомендується перевірити зчеплення зразків пінополістирольної плити (15 × 15 см) з основою. Через 3 доби перевірити надійність зчеплення на відрив.

Виконання робіт:

Клей перемішують вручну або механічним способом до отримання однорідної маси. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз, після чого він може бути використаний протягом 4 годин. Роботи проводити при температурі основи від +5 до + 30 ° С. Коли розчин схоплюється, його потрібно оберігати від замерзання, швидкого висихання і дощу. Всі рекомендації ефективні при температурі основи + 20 ° С і відносній вологості 60%. Для приклеювання теплоізоляційних плит розчин, що клеїть наноситься по периметру плит смугою (ширина 4-5 см). У центрі плити наноситься 6-8 плям, висотою не менше 1 см і діаметром близько 10 см. Це дає можливість подальшого вирівнювання плит одна відносно одної. Площа, вкрита, повинна становити не менше 40% площі плити. Наносити розчин, що клеїть на всю поверхню зубчатого шпателя з зубцями 8 × 8 або 10 × 10 мм можна лише маючи рівну основу. Розчин не повинен потрапляти на торці плит; надлишки розчину необхідно видалити.

Спочатку бажано зробити рівною стороною шпателя тонкий контактний шар по периметру пінополістирольних плити в місцях, де будуть наноситися плями розчину. Це значно полегшить роботу з монтажу плит. До виготовлення армованого шару штукатурки необхідно приступати через 72 години після приклеювання плит. У суміш вливати тільки прохолодну воду.

Інструменти вимити відразу після завершення роботи.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників