0
0
0

Клей для плитки Scanmix Gres 112 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Клей для плитки Scanmix Gres 112 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Scanmix
  • Модель: 000425
  • Наявність: Є в наявності
138.05 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Клей для плитки Сканмікс 112 - стандартна клейова суміш, яка використовується для приклеювання (з зовнішньої сторони або всередині будівлі) керамічної, клінкерної плитки (або інших виробів, з мінімальним водопоглинанням в межах 3%) на вертикальні або горизонтальні поверхні, а так само скломозаїки на несучі недеформовані підстави. Застосовується на таких підставах як: бетон, цегла, штукатурка, гіпсокартон. За рахунок еластичності даний клей можливий для використання по старій керамічній поверхні або на залишки старих клейових сумішей, можна використовувати для тонкошарового мурування блоків або каменів.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші
Зернистість від 2 до 4,5 кг/м2/мм.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах більше 0,8 МПа.
Максимальна товщина шару не більше 10 мм.
Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками.
Температура застосування від +5 до + 30°С.
Час використання розчинної суміші до 4 годин.
Спосіб застосування
Підготовка основи:

Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, плям жиру або фарби. Повинні бути видалені всі неміцні і пухкі шари. Всі нерівності понад 5 мм необхідно, за добу до початку робіт, вирівняти цим же клейовим складом. Перед початком робіт підставу грунтується 1-2 рази, якщо підстава сухе і має хорошу гігроскопічність, підстава попередньо змочується. Перед кладкою плитки на стару керамічну поверхню останню необхідно знежирити каустичною содою (1 кг на 10 л води) і змити чистою водою. Бажано також посилити підставу, пробивши зверху по старій плитці сітку «рабиця».

Виконання робіт:

Плитку не змочується. Клей змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз. Розчин наноситься тонким шаром на підготовлену поверхню за допомогою відповідного зубчастого шпателя (розмір зубців може коливатися в межах 6-10 мм). Наносять таку кількість розчину, щоб за 30 хвилин встигнути приклеїти плитки. Завдяки особливим якостям розчину покладена плитка фіксується на поверхні, і протягом 10 хвилин можна коригувати її положення. Через 48 годин поверхню можна використовувати, а шви фугувати.

Важливі відомості. При несприятливих погодних умовах (висока температура, сухий вітер, прямі сонячні промені) час використання нанесеного на поверхню розчину може значно скорочуватися. Для запобігання цьому рекомендуємо зволожувати поверхню основи або захищати поверхню від прямих сонячних променів. При зниженні температури час схоплювання збільшується.

Інструмент миють чистою водою одразу ж після використання; так само роблять і з забрудненими плитками до / після їх укладання.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників