0
0
0

Цементна суміш для кладки стін Scanmix M 502 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Цементна суміш для кладки стін Scanmix M 502 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Scanmix
  • Модель: 000428
  • Наявність: Є в наявності
74.19 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Цементна суміш для кладки стін Сканмікс М застосовується при кладці фасадних елементів і стін, підвалах і фундаментах з керамічної і силікатної цегли, піноблоку, газоблоку, ракушняка, облицювальної цегли і т.д. Дана суміш наноситься шаром від 5 до 20 мм і може використовуватися в якості штукатурки зовні і всередині будівлі.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші близько 3,5 кг / м2 на 10 мм товщини.
Зернистість 0,6 мм.
Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками.
Температура експлуатації від -30°С до + 70°С
Температура застосування від + 5°С до + 30°С.
Час використання розчинної суміші до 120 хвилин.
Спосіб застосування
Підготовка основи:

При підготовці основи керуватися вимогами СНиП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6 -22 -2001. Основа повинна бути сухою і міцною, без руйнувань. Фарбу, масляні або воскові плями та будь-які речовини, що знижують адгезію, а також зруйновані і слабкі ділянки слід видалити. Очищену основу слід звільнити від пилу. Ділянки, що мають сліди біологічної корозії, слід обробити антисептиком або видалити механічним методом. Нові цегляні стіни, складені впустошовку, перед штукатуркою слід звільнити від пилу. Старі цегляні стіни слід очистити сталевими щітками або піскоструминним апаратом, просочити ґрунтовкою і просушити не менше 2 годин. При використанні суміші для кладки поверхні, стикаються з розчином, слід підготувати для підвищення зчеплення з урахуванням вищезазначених рекомендацій.

Виконання робіт:

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,15-0,18л на 1 кг суміші (3,75-4,50 л. На мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або нізковращающеюся дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Отриманий розчин необхідно використати протягом 2-х годин. Для приготування використовувати чисті ємності та інструмент. Розчин кладки представляє готову суміш і не вимагає додавання цементу, піску або пігменту. Суміш розчину наносять на підготовлену поверхню шляхом начерки з наступним разравниванием правилом і розгладженням тертками. Суміш наноситься рівномірно на поверхню за допомогою кельми. Рекомендована товщина робочого шва від 6мм. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури і відносної вологості повітря і складає мінімум 24 години.

Роботу виконувати при температурі повітря і підстави + 5 ° С ... 30 ° С і відносній вологості повітря вище 60%. При роботі не можна застосовувати інструменти і залізну посуд - іржавіють. Свіжоукладену суміш необхідно оберігати від дощу, перегріву і влучення прямих сонячних променів.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників