0
0
0

Клей для плитки Scanmix Plastic 117 (25 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Клей для плитки Scanmix Plastic 117 (25 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Scanmix
  • Модель: 000426
  • Наявність: Є в наявності
178.82 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Клей для плитки Сканмікс 117 - еластична клейова суміш, яка використовується для приклеювання (з зовнішньої і внутрішньої сторони будівлі) керамічною плиткою і керамогранітом, плитами з природного і штучного каменю з великогабаритним розміром від 60х60 см і з водопоглинанням менше 2% підстав на вертикальні і горизонтальні поверхні. За рахунок еластичності дана клейова суміш рекомендована для укладання плитки на деформуються поверхні, можливе виконання робіт методом "плитка по плитці", і ефективна при влаштуванні «теплих підлог» і сходів.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші від 2 до 8 кг/м2.
Відкритий час 20-25 хв.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах 1,0 МПа.
Максимальна товщина шару не більше 15 мм.
Склад цементно-піщана суміш, модифікована полімерними добавками.
Температура експлуатації від -50 до + 90°С.
Температура застосування від +5 до + 30°С.
Час використання розчинної суміші 120 хв.
Час коригування 15-20 хв.
Час можливого технологічного пересування 8 годин.
Спосіб застосування
Підготовка основи:

Основа повинна бути сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, плям жиру або фарби. Повинні бути видалені всі неміцні і пухкі шари. Всі нерівності понад 5 мм необхідно, за добу до початку робіт, вирівняти цим же клейовим складом. Перед початком робіт підставу грунтується 1-2 рази, якщо підстава сухе і має хорошу гігроскопічність, підстава попередньо змочується. Перед кладкою плитки на стару керамічну поверхню останню необхідно знежирити каустичною содою (1 кг на 10 л води) і змити чистою водою. Бажано також посилити підставу, пробивши зверху по старій плитці сітку «рабиця».

Виконання робіт:

Плитку не змочується. Клей змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз. Розчин наноситься тонким шаром на підготовлену поверхню за допомогою відповідного зубчастого шпателя (розмір зубців може коливатися в межах 6-10 мм). Наносять таку кількість розчину, щоб за 30 хвилин встигнути приклеїти плитки. Завдяки особливим якостям розчину покладена плитка фіксується на поверхні, і протягом 10 хвилин можна коригувати її положення. Через 48 годин поверхню можна використовувати, а шви фугувати.

Важливі відомості. При несприятливих погодних умовах (висока температура, сухий вітер, прямі сонячні промені) час використання нанесеного на поверхню розчину може значно скорочуватися. Для запобігання цьому рекомендуємо зволожувати поверхню основи або захищати поверхню від прямих сонячних променів. При зниженні температури час схоплювання збільшується.

Інструмент миють чистою водою одразу ж після використання; так само роблять і з забрудненими плитками до / після їх укладання.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників