0
0
0

Термостійка суміш для кладки камінів і печей Scanmix Fire 750 (20 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Термостійка суміш для кладки камінів і печей Scanmix Fire 750 (20 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Scanmix
  • Модель: 000430
  • Наявність: Є в наявності
351.89 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Термостійкий суміш для укладання цегли, печей і камінів Сканмікс 750 застосовується при кладок і ремонтних роботах камінів, топок і печей, як з жароміцного (вогнетривкої), так і виготовленого з кераміки цегли. Дана суміш виготовляється з жароміцного речовини з модифікаторами, які забезпечують тріщиностійкість.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші 2 кг/м2/мм.
Зернистість 0,6 мм.
Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками.
Час використання розчинної суміші 1 годину.
Спосіб застосування
Підготовка основи:

Підготовка основи здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути чистою, міцною, сухою. Нерівності і неміцні ділянки основи потрібно зчистити.

Виконання робіт:

Суху суміш залити чистою водою з розрахунку 0,16-0,22 л / кг клейкої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертовим дриля або мішалки. Потім розчинену суміш витримати 3-5 хвилин, після чого знову перемішати. Розчин придатний до використання протягом однієї години.
Підготовлену суміш рівномірно нанести на контактну поверхню за допомогою кельні або сталевого шпателя і рівно розподілити зубчастим шпателем. Блоки докласти, злегка притиснувши. Приклеювання здійснити протягом 20 хвилин з моменту нанесення шару розчину на основу. Після укладання блоків можна виконувати корекцію їх положення на протязі 10 хвилин. Час затвердіння суміші залежить від типу основи, температури і вологості повітря і складає близько 24 годин. Поверхня цегли рекомендується злегка змочити. Витрата суміші при товщині шва 5 мм - приблизно 0,4 кг / цегла. Надлишки розчину, що виступили зі швів, видалити. Першу топку рекомендується провести наполовину потужності печі.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників