0
0
0

Суміш для облицювання камінів і печей Scanmix Teplo 118 (20 кг) - придбати у Харкові, Києві - інтернет-магазин «Петрович Україна»

Суміш для облицювання камінів і печей Scanmix Teplo 118 (20 кг) - ціна, відгуки, характеристики

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Scanmix
  • Модель: 000429
  • Наявність: Є в наявності
127.51 грн. / меш.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Суміш для облицювання печей і камінів Сканмікс 118 використовується при облицюванні камінів, печей так як має відмінні ізолюючі властивості і підвищує теплоакумулювальні властивості. Також застосовується для облицювання стін з матеріалів з поглинанням води не менше 1% на поверхні, які не деформуються зовні і всередині будівлі.
Характеристики
Сухі суміші
Витрата суміші 2-4 кг/м2.
Зернистість 0,3 мм.
Міцність зчеплення після витримування в повітряно-сухих умовах більше 0,8 МПа.
Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками.
Температура експлуатації через 21 день від -30 до + 160°С.
Температура застосування від +5 до + 30°С.
Час використання розчинної суміші до 4 годин.
Спосіб застосування
Підготовка основи:

Підготовка основи здійснюється згідно СНіП 3.04.01-87 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути рівною, сухою, міцною, очищеною від жиру, старих фарб і інших матеріалів, які зменшують адгезію. Невеликі нерівності і вибоїни в основі можна вирівняти цієї ж клейовий сумішшю. Основу перед нанесенням розчиненої суміші прогрунтувати дисперсією. Поверхні, які сильно вбирають рідину повинні бути двічі оброблені дисперсією і витримані не менше 2 годин. Роботи з підготовки основи необхідно завершити, не менш ніж за 24 години до початку облицювальних робіт.

Виконання робіт:

Плитку не змочується. Суху суміш всипати до відповідної кількості чистої води кімнатної температури і перемішати мало зворотному дрилем з насадкою для змішування або вручну до отримання однорідної маси без грудочок. Після 5 ... 10 хвилинної витримки суміш перемішують повторно. Розчинену суміш наносять на підготовлену основу рівною стороною зубчастого шпателя, потім зубчастої стороною розподіляють по поверхні. За один прийом наноситься така кількість розчиненої суміші, щоб за 20 хвилин встигнути приклеїти плитку. Плитку укладають на розчин і легко притискають до основи невеликими поворотними рухами. Розташування плитки можна корегувати протягом, приблизно, 15 хвилин після її приклеювання. Максимальна товщина щойно укладеної розчиненої суміші під плиткою не повинна перевищувати 10 мм Мінімальна товщина шару повинна бути не менше 2 мм. Для зручності ширину шва між плитками регулюють за допомогою разшівочніх хрестиків. Залишки розчиненої суміші необхідно ретельно видалити до її затвердіння вологою губкою. При нормальних кліматичних умовах через 48 годин поверхня готова до технологічного переміщення, можна заповнювати шви фугою. Заповнення швів виконують за допомогою суміші.

ПРИМІТКА. Прогрів облицьованої основи робити після повного набору міцності клеющего розчину і разшіванія. Підвищення температури основи робити поступово. Першу і другу топку рекомендується робити на половину потужності печі і тільки через 72 години. Виробник не несе відповідальність за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його з метою і в умовах, не передбачених інструкцією.
Документація
 
Сертифікат.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Послуги вантажників